0

اخبار FaceBook

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

اخبار FaceBook

فيس‌بوک ممکن است موجب خودکم‌بينی شود

تحقيقات جديدی که در ميان کاربران فيس بوک انجام شده، نشان می دهد که فيس بوک ممکن است موجب خود کم بينی و اختلال در تغديه شود. حتی پزشکان يک مرکز روان‌درمانی در ايالت مريلند نيز از نتايج اين تحقيقات به شدت تعجب کرده اند.

به نقل از رسانه ها: به نوشته سايت آمريکايی «کريستین ساينس مانيتور»، بيش از نيمی از افرادی که به يک نظرسنجی پاسخ داده اند می گويند تحت تاثير استفاده از فيس بوک نسبت به وزن خود حساسيت بيشتری پيدا کرده اند و فقط ۲۵ درصد می گويند که از ظاهر و اندام خود راضی هستند.

اين تحقيقات براساس نظرسنجی آنلاين از ۶۰۰ نفر از کاربران فيس بوک و توسط « مرکز اختلال در تغذيه » در ايالت مريلند آمريکا صورت گرفته است. يکی ديگر از نتايج اين تحقيقات اين است که ۳۲ درصد از کاربران فيس بوک به خاطر مقايسه عکس های خود با عکس دوستانشان در شبکه فيس بوک احساس ناراحتی می کنند، ۳۷ درصد از آنها نيز احساس می کنند که بايد برخی از اعضای صورت و يا اندام های خود را تغيير دهند، ۴۴ درصد آرزو می کنند که اندام و يا وزن آنها مشابه دوستانشان بود.

سايت «کريستين ساينس مانيتور» می نويسد که حتی پزشکان يک مرکز روان‌درمانی در ايالت مريلند نيز از نتايج اين تحقيقات به شدت تعجب کرده اند. يکی از اين پزشکان می گويد که از سالها پيش مشخص بود که تحت تاثير فرهنگ موجود در جامعه آمريکا بسياری از مردم و به خصوص جوانان از مشخصات ظاهری و بدن خود ناراضی اند ولی درصد و ميزان اين نارضايتی جای تعجب دارد.

به گفته پزشکان اين مرکز از مدت ها پيش نمونه های مربوط تاثير استفاده از فيس بوک و ساير شبکه های اجتماعی بر ميزان نارضايتی افراد از مشخصات ظاهری خود مشخص شده بود. تحت تاثير اين موارد آنها تصميم گرفتند که اين نظرسنجی را در مورد نقش شبکه های اجتماعی در افزايش رفتارهايی نظير اختلال در تغذيه و نگرانی از وضعيت ظاهری افراد انجام دهند.

اين نظرسنجی به صورت آنلاين در ميان کاربران شبکه فيس بوک در گروه سنی ۱۶ تا ۴۰ سال انجام شده است و نتايج آن نشان می دهد که اين قبيل نگرانی ها و وسواس ها که به اختلال در تغذيه و مشکلات روحی منجر می شود در سطح جامعه آمريکا عمومی است.

پژوهشگران «مرکز اختلال تغذيه» در ايالت مريلند می افزايند که شبکه اجتماعی فيس بوک در حقيقت اين شرايط را فراهم می کند که افراد با مقايسه خود با ديگران، احساس نارضايتی و عدم اعتماد به نفس بيشتری بکنند. افزايش روشهای ارتباطی جديد مثل پيامک های حاوی تصوير و يا تماس از طريق شبکه های اجتماعی باعث شده است که افراد خود را همواره در حالت مقايسه با ديگران ببينند و فشار روحی ناشی از آن به رفتارهايی مثل اختلال در تغذيه برای کاهش وزن و يا حدی از افسردگی منجر شود.

به نوشته خبرگزاری «کريستين ساينس مانيتور» در اين ميان نوجوانان بيش از همه تحت فشار فضای مقايسه خود با دوستان و هم سن و سال های خود قرار دارند و بنابراين احتمال ابتلا به عوارضی نظير اختلال در تغذيه در ميان آنها بيشتر از بزرگسالان است.

يکی از پژوهشگران تاکيد می کند که اين شرايط محصول دستاوردهای متناقض ابزارهای ارتباطی نوین مثل شبکه های اجتماعی است. استفاده از فيس بوک از يک سو به خاطر ايجاد تماس بين کاربران به آنها احساس خوبی را منتقل می کند ولی از سوی ديگر به طور مستمر اين حالت را در آنها تشديد می کند که ديگران در مورد آنها چه فکر می کنند.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 21 فروردین 1391  8:18 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali sajjadfarhadi architect0811 AliFanoodi omiddeymi1368 sarez1353 amirhmz kordabadi siryahya
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

آيا فيس بوك در آستانه تعطيلي است؟

 فیس بوک هشدار داد در صورتی که نتواند از پس مجموعه ای از دادخواهی های پرهزینه برآید، مجبور به تعطیل کردن این شبکه اجتماعی خواهد شد.

به گزارش افکار نیوز به نقل از دات آی آر ؛این شبکه اجتماعی به تازگی و پیش از آغاز عرضه عمومی سهام خود اقدام به انتشار پیام های صریح جهت اطلاع رسانی به سرمایه گذاران احتمالی در آینده کرده است.


مقامات فیس بوک در این پیام ها که در قالب یک سند درآمده، با اشاره به اقدامات قانونی گوناگون از جمله اقدام قانونی یاهو در متهم کردن فیس بوک، تاکید می کنند که این اقدامات بر کسب و کار، شرایط مالی و نتایج عملکرد آنها تاثیرگذار خواهد بود.
در بخش دیگری از این سند آمده است: " شرایط چنین توافقات و قضاوت هایی می تواند ما را مجبور کند برخی خدمات خود را متوقف کنیم یا مبالغ قابل توجهی را به طرف دیگر بپردازیم."
لازم به ذکر است که چنین خطراتی از سوی کارشناسان و تحلیلگران نیز تحت عنوان بدترین حالت های سرمایه گذاری در فیس بوک عنوان شده است و فیس بوکی ها می توانند با استفاده از این هشدارها وضعیت خود را بهبود بخشند.
به گزارش بانكي‌دات‌آي‌آر اما به باور فیس بوکی ها، مشکلاتی که در حال حاضر پیش روی این شبکه اجتماعی قرار گرفته، نمی تواند تهدیدی جدی برای این رسانه بین المللی باشد.
 
در هر حال سهام شبکه اجتماعی فیس بوک با قدرت نفوذ بسیار بالا در بهار سال آینده به عموم مردم عرضه خواهد شد و کسانی که قصد خرید آن را دارند، باید با بررسی و توجه به تمامی جوانب اقدام به صاحب شدن بخشی از فیس بوک کنند.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 21 فروردین 1391  8:20 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali reza5687
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

ياهو از فيس بوک شکايت کرد 
 
 شرکت اینترنتی یاهو از گردانندگان شبکه اجتماعی فیس بوک به اتهام سرقت ایده هایش شکایت کرد.

به گزارش شبکه یورونیوز، بنا بر شکایتی که وکلای شرکت یاهو علیه فیس بوک در یکی از دادگاههای کالیفرنیا مطرح کرده اند، فیس بوک در ده مورد از جمله شیوه انتشار آگهی های تبلیغاتی، فرستادن پیام یا نمایش مطالب جدید در این شبکه های اجتماعی از ایده های یاهو بهره برده است.
فیس بوک و یاهو بر سر تبلیغات اینترنتی با یکدیگر رقابت دارند.
این شکایت در حالی مطرح می شودکه فیس بوک خود را برای ورود به بازار بورس آماده می کند.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 21 فروردین 1391  9:39 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

فیسبوک،مشوق دختران به نمایش تصویرنامناسب 
 
 شبکه اجتماعی فیس بوک دختران نوجوان را برای جذب دوستان بیشتر و افزایش تعداد لایک ها به رفتار بی پروا و نمایش تصاویر نامناسب تشویق می کند.

 به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، بسیاری از دختران بی تجربه و کم سن و سال که دوست دارند طرفداران و دوستان بیشتری برای خود در این شبکه دست و پا کنند اطلاعات شخصی فراوان و تصاویر متعددی از خود را در شرایط عجیب و غیرعادی و در مواردی با پوشش های نامناسب به اشتراک می گذارند که این اطلاعات ممکن است مورد سوءاستفاده هکرها، کلاهبرداران اینترنتی و همین طور افرادی قرار بگیرد که به دنبال سوءاستفاده های اخلاقی هستند.


رشد فزاینده انتشار عکس های بی پروای دختران کم سن وسال در فیس بوک که همراه با ژست های زننده آنها منتشر می شود، موجب نگرانی کارشناسان تربیتی و والدینی شده که از تبعات چنین اقداماتی به خوبی مطلع هستند.
 
در حالی این کار به ادعای بچه ها موجب اجتماعی شدن آنها و یافتن دوستان بیشتری می شود، کارشناسان امنیتی معتقدند بسیاری از مزاحمان نوامیس با جلب دوستی این دختران بی تجربه ابتدا پیامک های تحریک آمیزی برای آنان ارسال می کنند و پس از جلب اعتماد آنها از این افراد سوءاستفاده می کنند. بعد از سوءاستفاده که معمولا با تهیه عکس و فیلم همراه است، باجگیری از این افراد آغاز می شود.
 
دخترانی که آبروی خود را به دنبال افشای تصاویر خصوصی زننده خود در اینترنت بر باد رفته می بینند دچار آسیب های شدید روحی و روانی می شوند و در مواردی نیز کار آنها به خودکشی می کشد. صاحب نظران معتقدند با توجه به نیاز دختران نوجوان به جلب توجه و برانگیختن حس علاقه و محبت ضروری است والدین از استفاده آنها از شبکه های اجتماعی جلوگیری کرده و آموزش های لازم را در مورد باجگیری های اینترنتی به فرزندانشان بدهند.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 21 فروردین 1391  11:00 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali ahmadfarm
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

مشکلات فنی فیس‌بوک داد اروپائی‌ها را هم درآورد 
 
 کاربران شبکه اجتماعی فیس بوک در اروپا روز چهارشنبه نتوانستند مانند همیشه به این وب سایت و محتوای آن دسترسی پیدا کنند.

به گزارش بي باک به نقل از فارس، فیس بوک ضمن پذیرش این مشکل از کاربران خود به دلیل وقوع آن عذرخواهی کرده است.


اگر چه هیچ جزییاتی در این مورد از سوی فیس بوک اعلام نشده، اما گفته می شود مشکلات فنی گسترده عامل اصلی وقوع این نقص بوده است. این مشکلات فنی محدود به کشورهای قاره اروپا بوده و چندین ساعت به طول انجامیده است.
 
این مشکل باعث اعتراض گسترده کاربران اروپایی فیس بوک در وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی مختلف شدو آنان مدیران فیس بوک را به بی کفایتی متهم کردند. در کنار مشکلات امنیتی و سرقت اطلاعات کاربران از دسترس خارج شدن فیس بوک هم از جمله دیگر مشکلات این شبکه اجتماعی است.
 
پیش از این در سپتامبر سال 2010 هم فیس بوک به مدت بیش از دو ساعت از دسترس خارج شده بود که در ان زمان هم توضیحی در این مورد ارائه نشد.
 
 
 
 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

دوشنبه 21 فروردین 1391  1:36 PM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

آسیب پذیری امنیتی در فیس بوك برای اندروید و iOS
 
ایتنا - اگر شما برای ورود به فیس‌بوك از گوشی‌های اندروید، تبلت‌های اندروید، آی‌فون و آی‌پد استفاده كنید، هویت فیس‌بوك شما می‌تواند به سرقت برود.
 
 
آسیب پذیری امنیتی در فیس بوك برای اندروید و iOS


یك آسیب پذیری امنیتی جدید در فیس‌بوك برای اندروید و فیس بوك برای iOS كشف شده است.
این بدان معناست كه اگر شما برای ورود به فیس‌بوك از گوشی‌های اندروید، تبلت‌های اندروید، آی‌فون و آی‌پد استفاده كنید، هویت فیس‌بوك شما می‌تواند به سرقت برود.


به گزارش ایتنا از مرکز ماهر، گارس رایت، توسعه دهنده برنامه‌های بریتانیا و كسی كه این مسئله امنیتی را كشف كرده است می‌گوید: این مسئله برای برنامه‌های بومی فیس‌بوك برای دو پلت‌فرمی كه اعتبارنامه‌های ورودی شما را رمزگذاری نمی‌كند، اتفاق می‌افتد. بدین صورت كه آنها به راحتی می‌توانند به یك اتصال USB وصل شوند یا به احتمال زیاد از طریق برنامه‌های مخرب اقدام می‌كنند.

فیس‌بوك در پاسخ به این مسئله اظهار داشت كه این مشكل تنها بر روی دستگاه‌های jailbroken یا دستگاه‌هایی كه در معرض خطر قرار دارند، اتفاق می‌افتد.

یك سخنگوی فیس‌بوك گفت: فیس‌بوك بر روی iOS و برنامه‌های كاربردی اندروید تنها برای استفاده با سیستم عامل خود كارخانه سازنده ارائه شده‌اند و تنها مواردی آسیب‌پذیر هستند كه سیستم عامل تلفن همراه خود را تغییر داده‌اند یا كنترل و دسترسی دستگاه در اختیار افراد خرابكار قرار گرفته است.
به عنوان مثال، تغییرات غیرمجاز iOS می‌تواند به هكرها اجازه دهد تا اطلاعات شخصی آن‌ها را به سرقت ببرند یا دستگاه آنها را آلوده به ویروس و بدافزار نمایند.
توصیه می‌شود تمامی كاربران برای جلوگیری از ناپایداری برنامه‌های كاربردی یا مسائل امنیتی از تغییر دادن سیستم عامل تلفن همراه خود امتناع كنند.
 

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

پنج شنبه 24 فروردین 1391  1:04 PM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید! 
 
 روز جمعه شرکت مایکروسافت طی یک توییت در اکانت توییتر خود ، وبسایتی را معرفی کرد که با استفاده از قدرت HTML5 ، تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را به شکل زیباتری به شما نشان میدهد .

 گویا آی تی، البته این تغییرات بر روی وبسایت تصاویر شما اعمال نمیشوند و تنها تصاویرتان در یک منظره زیبا قرار میگیرند . با ما همراه باشید تا در مورد این ابزار که ForestFly نام دارد ، بیشتر بدانیم .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

ابتدا روی این لینک کلیک کنید . به وبسایتی خواهید رفت که مربوط به پروژه ForestFly میباشد که در کشور استرالیا انجام شده است . پس از آن به شما توصیه میشود که برای داشتن تجربه بهتر از این سرویس از مرورگر اینترنت اکسپلورر ۹ و وضوح صفحه ۷۶۸*۱۰۲۴ استفاده کنید .

در وسط صفحه دکمه ی آبی رنگ معروف فیسبوک که عنوان Login with facebook را دارد ، مشاهده میکنید . روی آن کلیک کنید تا پنجره لاگین فیسبوک باز شود .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

در این پنجره باید اطلاعات کاربری فیسبوک خود را وارد کنید . مطمئن باشید که یک حمله فیشینگ در کار نیست . چون همانطور که در آدرس بار مشاهده میکنید ، آدرس Facebook.com قابل مشاهده است و این نشان میدهد که اطلاعات کاربری شما تنها بین مرورگر شما و سرورهای فیسبوک رد و بدل میشوند .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

قسمت بعدی مروب به تنظیمات اپلیکیشن ForestFly میباشد . در این قسمت تنها کافیست که روی دکمه Log In with Facebook کلیک کنید . البته دکمه ای هم در بخش پایین این پنجره قرار دارد . با استفاده از این دکمه میتوانید مشخص کنید که چه کسانی میتوانند محتوای پست شده توسط اپلیکیشن ForestFly را ببینند .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

در پنجره بعدی باید مجوزهای دسترسی مربوط به این اپلیکیشن را تایید کنید . همانطور که مشاهده میکنید ، این اپلیکیشن تنها به تصاویر شما دسترسی خواهد داشت که با توجه به کاری که انجام میدهد ، طبیعی است . پس روی دکمه Allow کلیک کنید .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

خب ، میتوان گفت که کار تمام است . اکنون باید یکی از آلبوم های خود انتخاب کنید . آلبوم های شما در بالای صفحه قرار گرفته اند و با کلیک بروی هر کدام میتوانید آن را بارگذاری کنید .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

پس از چند ثانیه تصاویر موجود در آلبوم انتخابی توسط شما در یک منظره زیبا قرار میگیرند و میتوانید از تماشای آنها لذت ببرید . ضمن اینکه آواز پرندگان خوش صدا نیز لذت تماشای تصاویر را دو چندان میکند  .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

اما توضیحاتی از زبان سازنده این وب سرویس آقای تام نایت را با هم میخوانیم .

ForestFly برای ایجاد یک شبیه سازی ساده بر روی تصاویر فیسبوکی شما طراحی شده است . با شناخت کمی از Canvas و المنت های ویدئو و صوت در HTML5 ، ما توانستیم در کمتر از ۵ روز این وب سرویس را پیاده سازی کنیم .

اگر این وب سرویس را برای تست استفاده کرده اید و اکنون میخواهید اپلیکیشن ForestFly را از اکانت فیسبوک خود حذف کنید ، مراحل زیر را طی کنید .

ابتدا به قسمت Account Settings بروید . از طریق این لینک به صورت مستقیم به بخش Account Settings خواهید رفت . سپس از بخش سمت چپ روی گزینه Apps کلیک کنید . اکنون لیست اپلیکیشن ها را مشاهده خواهید کرد . اپلیکیشن ForestFly را پیدا کرده و روی علامت ضربدر که در سمت راست آن قرار دارد کلیک کنید .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

پنجره ای باز شده و از شما درخواست تایید برای حذف این اپلیکیشن را میکند که باید روی دکمه Remove کلیک کنید .

1x1.trans با HTML5 تصاویر موجود در گالری فیسبوک خود را زیباتر ببینید!

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391  8:30 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

تایم لاین خود را در فیس‌بوک شبیه محیط pinterest مدیریت کنید
 
آیا شما هم اکانتی در پینترست دارید و از محیط ساده آن لذت می‌برید؟ و دوست دارید محیط مشابه آن را در فیس‌بوک هم تجربه کنید و تایم لاین خود را همچون محیط  pinterest مدیریت کنید؟

 آی تی بلاگ، اگر در این فکر هستید یک برنامه کاربردی هست که چاره کار شماست . PinView  برنامه ای کاربردی است که به تازگی با شعار در فیس‌بوک مانند پینترست به گردش بپردازید ، معرفی و آغاز به کار نموده است.

1x1.trans  تایم لاین خود را در فیس‌بوک شبیه محیط  pinterest مدیریت کنید

این برنامه در این آدرس در دسترس می‌باشد و پس از صدور اجازه دسترسی به برنامه می‌توانید تایم لاین خود را به مانند پینترست و بردهای متعدد آن مشاهده کنید.

این برنامه هنوز در مرحله بتا می‌باشد و در آینده امکانات بیشتر و بهتری را به کاربران فیس‌بوک ارایه خواهد نمود.از این تجربه جدید لذت ببرید .

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391  8:49 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
rahimipour
rahimipour
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 19
محل سکونت : کرمان

پاسخ به:اخبار FaceBook

بالاخره بریم توی فیس بوک عضو بشیم یا نه ؟ منظورم اینه که خوبه یا نه ؟ ما که نفهمیدیم چه کار کنیم . جالب اینه که اکثر سایتهای داخلی خودمون قسمتی را دارند که ادم را به پیوستن به طرفداران اون سایت توی فیس بوک تشویق میکنه . چرا از فیلتر درش نمیارن ؟

جمعه 8 اردیبهشت 1391  2:51 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

قابلیت اهداء عضو با فیس‌بوک! 
 
  بزرگترین شبکه‌اجتماعی دنیا که در حال حاضر بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر دارد، قابلیت جدیدی را اضافه کرده که از طریق آن کاربر می‌تواند در شبکه دوستان خود اعلام کند که قصد اعطاء یک عضو از بدن خود را دارد.

1x1.trans قابلیت اهداء عضو با فیس‌بوک!

ZoomIT، فیس‌بوک نیت خود از این اقدام را نجات جان انسان‌های نیازمند، اعلام کرده است. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

1x1.trans قابلیت اهداء عضو با فیس‌بوک!

از این پس کاربران فیس‌بوک می‌توانند در تایم‌لاین خود اعلام کنند که قصد اهداء عضو بدن‌شان را دارند.

مدیرعامل فیس‌بوک در این باره گفت، کاربران این شبکه اجتماعی روزانه میلیون‌ها داستان، عکس، ویدیو و غیره را به اشتراک می‌گذارند.

کاربران از این ابزار برای ایجاد ارتباط پویا با دیگران و بیان مشکلات مهم و چالش‌برانگیز خود استفاده می‌کنند.

زوکربرگ همچنین گفت: دوستی من با مدیرعامل مرحوم اپل، استیو جابز که در ماه اکتبر به خاطر سرطان لوزالمعده در گذشت یکی از دلایل این تصمیم بوده است.

او ادامه داد: «ما هیچ وقت انتظار نداشتیم که یک شبکه اجتماعی کوچک بتواند در زمینه ارتباطات و حل مشکلات، تا این اندازه قدرتمند و تاثیر گذار عمل کند.»

در حال حاضر بیش از ۱۱۴ هزار امریکایی منتظر دریافت عضو وجود دارند که روزانه بیش از ۱۸ نفر از آنها به همین دلیل فوت می‌کنند.

فیس‌بوک امیدوار است با این قابلیت جدید اعطاء کنندگان بیشتری را مجاب به اهداء عضو کند.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

جمعه 15 اردیبهشت 1391  9:21 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

فیس بوک، یک قدم مانده تا میلیاردی شدن! 
 
 آمارهای جدید نشان می دهند تعداد کاربران فعال شبکه اجتماعی فیس بوک از مرز 900 میلیون نفر گذشته و در حال نزدیک شدن به یک میلیارد نفر است.

تعداد کاربران فعال فیس بوک ماه گذشته از مرز 900 میلیون نفر گذشت و به این شکل فیس بوک توانست در چهار ماه نخست سال سال 2012 بیش از یک میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

اما سرعت رشد این شرکت به شکلی نامنظم رو به کاستن گذاشته است. تعداد کاربران فعال ماهانه فیس بوک،‌یعنی کاربرانی که دست کم یک بار در ماه به فیس بوک سری می زنند،‌ در سه ماه اول سال 2011 نزدیک به 33 درصد افزایش داشت،‌ در حالی که سه ماه اول سال 2010 این میزان بیش از دو برابر بود.

این در حالی است که ماه گذشته فیس بوک اعلام کرد احتمال می‌دهد پنج درصد از این کاربران حقیقی نباشند. با این همه هنوز هم برای شرکتی که تعداد کاربران آن در حال نزدیک شدن به رقم یک میلیارد است سرعت رشد 33 درصدی بسیار قابل توجه است و می‌تواند توجه انسان‌های بیشتری را به این شرکت جلب کند.

به گزارش همشهری آنلاین،فیس بوک اعلام کرده سود این شرکت در سه ماه اول سال جاری از درآمدی 1.1 میلیارد دلاری 205 میلیون دلار بوده است که هم درآمد و هم سود این شرکت نسبت به سه ماه پایانی سال گذشته کاهش یافته است و فیس بوک این کاهش را به کاهش عادی سرعت فروش تبلیغات در سه ماهه اول به نسبت سه ماهه چهارم ارتباط می‌دهد.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

جمعه 15 اردیبهشت 1391  9:23 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

ابهام در سیاست‌های حریم شخصی گوگل و فیس‌بوک 
 
 بررسی های تحقیقاتی نشان می دهد سیاست گذاری های گوگل و فیس بوک در مورد حریم شخصی بسیار گنگ و غیرقابل درک است.

زد دی نت، این سیاست گذاری ها حتی از سیاست گذاری های سایت های دولتی و بانک ها و شرکت های کارت اعتباری هم مبهم تر و پیچیده تر تنظیم شده، به گونه ای که 33 درصد کاربران گفته اند بعد از مطالعه این سیاست گذاری ها در مورد نحوه جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران در مورد فیس بوک نگران شده اند، هر چند دقیقا متوجه نحوه سیاست گذاری در این زمینه نشده اند.

علاوه بر این تنها 47 درصد از کاربران گوگل اعلام کرده اند که سیاست گذاری های حریم شخصی گوگل را قابل درک می دانند. در میان سیاست گذاری های سایت های مختلف بیشترین میزان رضایت با 70 درصد مربوط به سایت های دولتی و سپس شرکت های کارت اعتباری (با 68 درصد) است.

کمترین میزان رضایت هم با 39 و 36 درصد به ترتیب متعلق به فیس بوک و گوگل است. این بررسی که توسط موسسه Siegel+Gale انجام شده نشان می دهد تنها 15 درصد از کاربران فیس بوک به طور دقیق درک کرده اند که پس از پاک کردن حساب کاربریشان از این سایت چه اتفاقی می افتد.

همچنین تنها 20 درصد توانسته اند به درستی جلوی دسترسی برنامه های خارجی به اطلاعات حساب های کاربریشان را بگیرند. میزان درک درست در مورد سیاست گذاری های گوگل در مورد نحوه دسترسی سایرین به نمایه های شخصی کاربران هم به تنها 23 درصد می رسد.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

جمعه 22 اردیبهشت 1391  9:22 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

یاهو به دنبال شکایت تازه از فیس‌بوک

یاهو که پیش از این به علت استفاده بدون اجازه از اختراعات ثبت شده خود توسط فیس بوک از این شرکت شکایت کرده بود، قصد دارد مجددا از آن شکایت کند.

 نتورک ورلد، یاهو می گوید که در بررسی های خود متوجه شده فیس بوک بدون اجازه از 16 اختراع ثبت شده آن در سایت خود و سرویس های مختلف آن بهره گرفته است.
از جمله این فناوری های اختصاصی ثبت شده می توان به یک فناوری متن باز مورد استفاده در دیتاسنترها و سرورهای این شبکه اجتماعی اشاره کرد. شکایت قبلی یاهو از فیس بوک در تاریخ 23 آوریل تقدیم دادگاه شده بود. حال این شرکت می گوید هنوز مشخص نیست چه زمانی به علت نقض کپی رایت خود از فیس بوک مجددا شکایت کند و در این مورد در آینده تصمیم می گیرد.

با طرح موارد جدید، تعداد کل حق اختراعات نقض شده مورد ادعای یاهو به 26 مورد رسیده است. این شرکت جزییات ادعاهای خود را با ارسال نامه ای برای فیس بوک مطرح کرده است.

فیس بوک پیش از این ادعاهای یاهو را رد کرده بود و این بار هم می گوید هیچ یک از آنها را قبول ندارد و هدف یاهو از این شکایات را انتقام گیری می داند.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

جمعه 22 اردیبهشت 1391  9:54 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

فيسبوك چقدر ارزش دارد؟ 
 
فيسبوك ارزش هر سهم خود را بين 28 تا 35 دلار اعلام كرد.

به گزارش ايسنا، فيسبوك در حالي كه خود را براي عرضه سهام عمومي اوليه آماده مي‌كند كه اين شركت ارزش هر سهم خود را بين 28 تا 35 دلار اعلام كرده است. به اين ترتيب مجموع ارزش فيسبوك بين 85 تا 95 دلار تخمين زده مي‌شود.

عرضه اوليه سهام فيسبوك بزرگترين عرضه سهام توسط يك شركت اينترنتي تاكنون محسوب مي‌شود. اين عرضه حتي از عرضه شركت گوگل در سال 2004 كه 23 ميليارد دلار ارزش داشت كه بيشتر است.

عرضه سهام عمومي اوليه مربوط به شركتهايي است كه قصد دارند براي نخستين بار وارد بازار بورس شوند.

به گزارش بي.بي.سي، پيش‌بيني مي‌شود فيسبوك از هفته پيشرو عرضه سهام خود را آغاز كند. قرار است در گام نخست 10 درصد از سهام فيسبوك به ارزش 12 ميليارد دلار فروخته شود.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

جمعه 22 اردیبهشت 1391  10:28 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali amirhmz
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook

آمار سایت ، تعداد گوگل پلاس ، لایک فیس بوک ، توییت سایت خود را بالا ببرید.

hitsfa.ir/hits-63.html

هیتسفا وب سايتي است که به شما اجازه مي دهد بطور رايگان و واقعي آمار سايت و Alexa، تعداد گوگل پلاس، لايک فيسبوک و دنبال کنندگان توييتر سايت خود را افزايش دهيد و بدين ترتيب محبوبيت سايت خود را در اين سيستم ها بالا ببريد
کافيست در سايت ثبت نام کنيد و به سايت هاي ديگر کاربران امتياز دهيد. به اين ترتيب سايت شما براي ديگر کاربران نمايش داده مي شود !

امکانات برتر هیتسفا :
 عضويت و دريافت 200 سکه هديه براي شروع فعاليت
 بدون محدوديت در ثبت سايت ، فن پيج ، ويدئو

با هیتسفا می توانید آمار سایت ، تعداد گوگل پلاس ، لایک فیس بوک ، توییت سایت خود را بالا ببرید.

با هیتسفا آمار و محبوبیت وبلاگ ، وبسایت و یا فن پیج خود را افزایش دهید

تعداد گوگل پلاس

با استفاده از این امکان شما میتوانید محبوبیت سایت خود را در گوگل + افزایش دهید.گوگل +1 فاکتور جدیدی است که گوگل برای تعیین رنک سایتها و صفحات مورد استفاده قرار می دهد . این  فاکتور تاثیر بسزایی در رنک صفحات و تعداد ورودی شما از گوگل خواهد داشت . کافیست با +1 کردن صفحات دیگر ، محبوبیت گوگلی پلاس خود را افزایش دهید .

لایک بیشتر

با این ابزار می توانید لایکهای صفحات یا فن پیج خود را به شکل باورنکردنی زیاد کنید کسب هر لایک می تواند تا 100 بازدید مفید برای شما به ارمغان بیاورد

دنبال کنندگان بیشتر

اگر به دنبال دنبال کنندگان بیشتر برای نوشته های خود هستید این ابزار بهترین راه افزایش دنبال کنندگان می باشد

hitsfa.ir/hits-63.html

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

جمعه 22 اردیبهشت 1391  10:36 AM
تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali ahmadfarm amirhmz
دسترسی سریع به انجمن ها