0

اخبار FaceBook

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

پاسخ به:اخبار FaceBook
دوشنبه 21 فروردین 1391  8:20 AM

آيا فيس بوك در آستانه تعطيلي است؟

 فیس بوک هشدار داد در صورتی که نتواند از پس مجموعه ای از دادخواهی های پرهزینه برآید، مجبور به تعطیل کردن این شبکه اجتماعی خواهد شد.

به گزارش افکار نیوز به نقل از دات آی آر ؛این شبکه اجتماعی به تازگی و پیش از آغاز عرضه عمومی سهام خود اقدام به انتشار پیام های صریح جهت اطلاع رسانی به سرمایه گذاران احتمالی در آینده کرده است.


مقامات فیس بوک در این پیام ها که در قالب یک سند درآمده، با اشاره به اقدامات قانونی گوناگون از جمله اقدام قانونی یاهو در متهم کردن فیس بوک، تاکید می کنند که این اقدامات بر کسب و کار، شرایط مالی و نتایج عملکرد آنها تاثیرگذار خواهد بود.
در بخش دیگری از این سند آمده است: " شرایط چنین توافقات و قضاوت هایی می تواند ما را مجبور کند برخی خدمات خود را متوقف کنیم یا مبالغ قابل توجهی را به طرف دیگر بپردازیم."
لازم به ذکر است که چنین خطراتی از سوی کارشناسان و تحلیلگران نیز تحت عنوان بدترین حالت های سرمایه گذاری در فیس بوک عنوان شده است و فیس بوکی ها می توانند با استفاده از این هشدارها وضعیت خود را بهبود بخشند.
به گزارش بانكي‌دات‌آي‌آر اما به باور فیس بوکی ها، مشکلاتی که در حال حاضر پیش روی این شبکه اجتماعی قرار گرفته، نمی تواند تهدیدی جدی برای این رسانه بین المللی باشد.
 
در هر حال سهام شبکه اجتماعی فیس بوک با قدرت نفوذ بسیار بالا در بهار سال آینده به عموم مردم عرضه خواهد شد و کسانی که قصد خرید آن را دارند، باید با بررسی و توجه به تمامی جوانب اقدام به صاحب شدن بخشی از فیس بوک کنند.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

تشکرات از این پست
siasport23 ali_kamali reza5687
دسترسی سریع به انجمن ها