0

اتاق چت راسخون

borkhar
borkhar
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 19283

پاسخ به:اتاق چت راسخون

حاج آقا چه متن ادبی بود!

و چه زیبا همه چی رو به زاینده رود ربط دادین:-))

یک شنبه 7 آذر 1400  1:41 PM
تشکرات از این پست
farshon amirali123 ravabet_rasekhoon
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 24707

نقل قول amirali123
نقل قول farshon

باسلام وعصرجمعه همگی بخیر

حاج آقادرست گفتین باامیرعلی تماسیدم گفت مشغول کارهای آزمایش خانمشون هستن ومشغله واضافه کاری وایناوخیلی خوشحال شدهم من هم ایشون چون اززمان آشنایی مون درراسخون تاحالاصدای همدیگه روزنده نشنیده بودیم

تازه آقا فرزاد یادم رفت بهت بگم

گفته بودم که پدر و مامان و ابجیام با فرزند و همسرشون کرونا گرفته بودن ؟؟؟؟

کلشون کرونا گرفته بودن که خدا رو شکر درست شدن ابجی بزرگم که ریه اش 70 درصد درگیر بود و مال مامان هم 30 درصد واقعا خدا رحم کرد و شکر خدا درست شدن فقط ابجی بزرگم 14 روز بیمارستان بستری شد و مامان هم 4 روز

الحمدالله من و دلبر جان نگرفتیم و فقط من که میرفتم پیششون با 5 تا ماسک میزدم  و لباس مخصوص میپوشیدم دیگه سرم مشغول این کار ها شد دیگه تو قرنطینه بودم و دلبر جان رو هم بردم خونه مامانشون و دور موندم ازشون ولی نمیدونم چون من ترسی نداشتم نگرفتم یا تمرینات ورزشی که دوران قدیم با خدایی جان و فرشون انجام میدادیم من رو قوی کرده بود پاسخ به:اتاق چت راسخون 

واقعا روزهای سختی بود ولی با توکل به خدا و امیدی که ن از خدا گرفتم و به خانواده تزریق میکردم درست شدن

بیمار کرونا هم علاوه بر اینکه نمیتونه خوب نفس بکشه هیچ اشتهایی هم نداره فقط باید به زور بهشون رسیدگی کرد از اب هویج - پرتغال - لیمو - لیموشیرین - زنجبیل - دارچین - چای سبز بگیر تا گوشت گوسفندی و اب گوشت ( عشکنه)

سلام...خدا بخیر کنه ان شالله..این سویه جدید اومده ان شالله بال پرش بسوزه و دیگه به هیچ کشوری نرسه...خدا کنه بقیه مردم هم لج بازی نکنن و برن واکسن بزنن...متاسفانه خیلی از دوستان طب سنتی اعتقاد ندارن و خیلی هم طرفدار دارن...این با سیاست های کرونایی که علمی هست سازگار نیست..ولو اینکه حرف طب سنتی هم درست است...

یک شنبه 7 آذر 1400  1:44 PM
تشکرات از این پست
farshon
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1

نقل قول fatemeh74

سلام صبح بخیر

ممنونم آقای علیاری  خوبم خداروشکر 

زندگی میگذره با مشغله های بسییارر😊

چه خبر مخاطبین اتاق چت ، خوبین ؟

سلام به شما بزرگوار....خداقوت...خسته نباشید...ممنون که تشریف میارید..

یک شنبه 7 آذر 1400  1:48 PM
تشکرات از این پست
farshon amirali123
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1

نقل قول amirali123

الان دیگه خدا رو شکر درست شدن الحمدالله رب العالمین

دیگه کم کم آماده میشیم برای مراسم یلدای ابجی کوچیکم یه مراسم کوچیک خودمونی پاسخ به:اتاق چت راسخون

من خاطرات خوبی دارم با این یلدا البته فقط زمانی که ابتدایی و راهنمایی بودم....و یک متر برف رو زمین بود...و میرفتیم مغازه برا خرید....خدایا چی شدند اون برفا...درحقیقت اول زمستانی بدون برف به نظر من ارزش ظاهری نداره....جدای از صله رحم که مقوله ی دیگری است...

یک شنبه 7 آذر 1400  1:53 PM
تشکرات از این پست
farshon amirali123
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1

نقل قول alifanoodi

سلام خدمت دوستان

وقت همگی بخیر باشه

امیدوارم حالتون عالی باشه...

سلام به دکتر عزیز..خوب هستید...ممنون از لطف جحانبعالی...اجرکم عندالله...بهترین ها را در این مسیر برایتان آرزومندیم..

یک شنبه 7 آذر 1400  1:54 PM
تشکرات از این پست
farshon alifanoodi amirali123
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 43923

نقل قول aftabm
نقل قول amirali123

دیگه کم کم آماده میشیم برای مراسم یلدای ابجی کوچیکم یه مراسم کوچیک خودمونی پاسخ به:اتاق چت راسخون

من خاطرات خوبی دارم با این یلدا البته فقط زمانی که ابتدایی و راهنمایی بودم....و یک متر برف رو زمین بود...و میرفتیم مغازه برا خرید....خدایا چی شدند اون برفا...درحقیقت اول زمستانی بدون برف به نظر من ارزش ظاهری نداره....جدای از صله رحم که مقوله ی دیگری است...

وای کدوم یلداحاج آقا...خخخ

یک شنبه 7 آذر 1400  4:32 PM
تشکرات از این پست
amirali123 aftabm
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 43923

نقل قول aftabm
نقل قول borkhar

سلام 

والا حاج آقا چی بگم.....این پست به همه چی ربط داده شد دیگه....همه چی درش گفته شد الحمدالله....

از کجا به کجا...،:-)

سلام خوب هستید..خدا قوت...منونم که وقت گذاشتید برای پاسخگویی...واقعا چقدر هم موضع گرفتید..من گفتم الان ببین چه تفکیک پستی میکنید...شما که بدتر از آقا فرزاد زدی مطلب را داغون کردی..بابا همه شمشیر از رو بستین...ما تسلیم...

جواب اون پست زیادشدابنجامی نویسم

منکه باشمشیرشوخی ازپشت شمشیرمی زنم،خخخ

آقابنده خداآخه خداییش خدایی این وسط چکاره بودپیش کشوندینشون،نشون به اون نشونی

یک شنبه 7 آذر 1400  4:35 PM
تشکرات از این پست
amirali123 aftabm
amirali123
amirali123
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 15173

نقل قول aftabm
نقل قول amirali123

کلا حیف از امیر انجمن...امیرجان هیچی مهم نیست.خودت را بچسب ...همین... غیر از روزهای به یاد ماندنی...و خاطرات کم و کیفی که در این اتاق ماندگار شده است..چیزی بخاطر نداریم...

واقعا همت شما و برادران گرامی و دوستان انجمنی باعث شده است که همه همچنان به  اتاق انجمن سر بزنیم...انصافا خواهران بزرگوار ..که همه با مشغله هایی که دارن و لطف میکنن و ما را در این فعالیت همراهی میکنن...این .موجب دلگرمی همه ی دوستان است...وقتی دکتر فنودی ..آجی سلما...اجی سادات...آجی برخوار.....و دیگر عزیزانی که مثل شما و فرزاد عزیز ..و .خوبانی که در سالهای دور و نزدیک و ماه های دور نزدیک به اینجا سر میزنن و میان...قاعدتا من را به زاینده رودی متصل می کنند که هرگز نذاشتن این جویبار معرفت خشک شود...اگر چه روزی سیل دوستان در مسیر زاینده رود جاری بود...اما دست طبیعا به عمد یا غیر عمد...باعث شد تا صدای آب های راسخونی از زیر پل های سی سی پل و خواجو همچنان به اندازه جویباری شنیده شود...و نگذاشتند این مسیر که خود عزیزان اتاق چت و مدیر بزرگوار اتاق آجی سلما موسس آن بودند همچنان در حال جاری شدن باشد...ولو با آب  کمی که دوستان هر روز در این مسیر سررازیر می کنند..تا همچنان سرزمین سر سبز زاینده رود در مسیر خودش حتی به سختی نفس بکشد....و به بیابانی خشک و سوزان تبدیل نشود..

.دلهایتان آرام و وجودتان سلامت و زندگیتان به کام ان شالله...

به به حاج آقا من در خدمت هستم

کاش آدم ها می دانستند که در هر دیدار

یک تکه از یکدیگر را با خود می برند…

عده ای فقط غم هایشان را به ما می دهند!

و چقدر اندک هستند

آدم های سخاوتمندی که وقتی به خانه بر می گردی،

می بینی تکه های شادی هایشان را

در مشت های تو جا گذاشته اند

و بسیار دیدم که این خنده ها و شادی ها چققققدر برای من تاثیر گذار بوده و هست فلذا مججججججدانه پاسخ به:اتاق چت راسخون به عنوان حکم مرز الطرفین شادی رو دارم انتقال میدم با خنده هام و در کنار پرونده های میلیاردی و مشغله های زندگی پاسخ به:اتاق چت راسخون پاسخ به:اتاق چت راسخون

یک شنبه 7 آذر 1400  11:24 PM
تشکرات از این پست
farshon aftabm
amirali123
amirali123
کاربر طلایی1

نقل قول farshon
نقل قول aftabm
نقل قول amirali123

هسلام بر اقا فرزاد گل

همون یلدای خودمون خخخ

میگم چیزه اونا رو نصب نکردم ها .... دیگه اونا زیاد میشه باید وقت بذارم که نمیتونم گفتم  اطلاع بدم

یک شنبه 7 آذر 1400  11:30 PM
تشکرات از این پست
farshon ravabet_rasekhoon aftabm
amirali123
amirali123
کاربر طلایی1

میگم دوستان عزیز نارنگی میخولین ؟ نارنگی میخولین؟ پاسخ به:اتاق چت راسخون پاسخ به:اتاق چت راسخون پاسخ به:اتاق چت راسخون

😂فقط بخند😂 نارنگی زندگیم جایزه cat1397 تنها بردم این بوده وسط | پیام رسان  سروش پلاس آشتی مهدی طارمی و اسکوچیچ با جناب خان !

یک شنبه 7 آذر 1400  11:33 PM
تشکرات از این پست
farshon ravabet_rasekhoon aftabm
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1

نقل قول borkhar
نقل قول aftabm
نقل قول borkhar

سلام 

والا حاج آقا چی بگم.....این پست به همه چی ربط داده شد دیگه....همه چی درش گفته شد الحمدالله....

سلام خوب هستید..خدا قوت...منونم که وقت گذاشتید برای پاسخگویی...واقعا چقدر هم موضع گرفتید..من گفتم الان ببین چه تفکیک پستی میکنید...شما که بدتر از آقا فرزاد زدی مطلب را داغون کردی...بابا همه شمشیر از رو بستین...ما تسلیم...

ممنون حاج آقا..خواهش میکنم...

من سعی کردم موضوع رو خیلی منطقی پیش ببرم،😁🤭

حاج آقا نمیشه شما موضوع رو تفکیک کنید:-)

سلام و عرض ادب...بله بخصوص که شما ظاهرا منطق الطیر مظفر را خوانده اید...ان شالله همیشه منطق میزان همه ی ما قرار بکیرد....ولی این جواب من نشد خود دانی؟

دوشنبه 8 آذر 1400  2:35 PM
تشکرات از این پست
farshon amirali123
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1

نقل قول borkhar

حاج آقا فکر کنم یه چند روزی نبودن...یا احتمالن میخواند یه چند روزی نباشند! دارن با پست زدنشون جبران مافات میکنن:-)

من شما رو گفتم یه چند روزی نبودید یا میخواید نباشید برا همین پست زیاد زدید که جبران مافات بشه،🤭 نه آجی....

چقدر مسئله پیچیده شدااا:-)

سلام و عرض ادب

عجب ...ضمیر برگشت...

این متن شما کارشناسی لازم دارد...

بحث بحث آخوندی شد...

بقول ما خبط درکلام شده ...مبحث خبط خبطی شده....بعد باید خطی خطی میشد...

.آخه شما که قرینه حالیه را مطالعه کردی....ببینید قبل از پست شما آجی سلما چندتا پست زدن...من از قزینه حالیه این استفاده را کردم که شما دارید با من در مورد پست های ایشون صحبت می کنید... از لحاظ علمی کلام شما ضمیر مستتر دارد .

( معنای کلام شما این می شود..حاج آقا فکر کنم ...آجی سلما یه چند روزی نبودن...یا احتمالن میخواند یه چند روزی نباشند! دارن با پست زدنشون جبران مافات میکنن:-)....این برداشت من می شود

مهم نیست...مهم این است اگر من برداشت اشتباه کردم...عذرخواهی میکنم....ولی باور کنید من تا جایی که یادم هست بوددم..

دوشنبه 8 آذر 1400  2:53 PM
تشکرات از این پست
farshon amirali123
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1

نقل قول borkhar

حاج آقا چه متن ادبی بود!

و چه زیبا همه چی رو به زاینده رود ربط دادین:-))

سلام و عرض ادب:...ممنونم از لطف شما...دلمون برا زاینده رود پر از آب تنگ شده...اصفهان هیچ حس و حالی برای گردش نداره...البته برای زنها چهارباغ...عالییه..ماشالله همه هم پول دارن در خزانه ملی...فقط هم خودشون حق استفاده دارن..

دوشنبه 8 آذر 1400  2:56 PM
تشکرات از این پست
farshon amirali123
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1

نقل قول farshon
نقل قول aftabm
نقل قول borkhar

سلام 

سلام خوب هستید..خدا قوت...منونم که وقت گذاشتید برای پاسخگویی...واقعا چقدر هم موضع گرفتید..من گفتم الان ببین چه تفکیک پستی میکنید...شما که بدتر از آقا فرزاد زدی مطلب را داغون کردی..بابا همه شمشیر از رو بستین...ما تسلیم...

جواب اون پست زیادشدابنجامی نویسم

منکه باشمشیرشوخی ازپشت شمشیرمی زنم،خخخ

آقابنده خداآخه خداییش خدایی این وسط چکاره بودپیش کشوندینشون،نشون به اون نشونی

شاید به دعای خدایی..خدا به ما رحم کردبهش بگید...التماس دعا داریم...ممنونم..

دوشنبه 8 آذر 1400  2:59 PM
تشکرات از این پست
farshon amirali123
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1

نقل قول farshon
نقل قول aftabm
نقل قول amirali123

تمام یلداهای قبل ازدواج....

دوشنبه 8 آذر 1400  3:00 PM
تشکرات از این پست
farshon amirali123
دسترسی سریع به انجمن ها