0

نتايج نمايندگان ايران در روز هشتم

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

نتايج نمايندگان ايران در روز هشتم

هشتمين روز از بازي‌هاي آسيايي با 4 مدال طلا، نقره و برنز براي کاروان ايران همراه بود.


 ملی‌پوشان ایران امروز (شنبه) در روز هشتم از بازی‌های آسیایی به مصاف حریفان رفتند و توانستند در تیراندازی با کمان و دوچرخه‌سواری به مدال طلا و برنز دست پیدا کنند. همچنین لیلا رجبی در پرتاب وزنه مدال نقره را کسب کرد.

به گزارش فارس، نتایج کامل به شرح زیر است:

تیراندازی با کمان:

تیم کامپوند بانوان ایران برای رقابت با تیم زنان هند با ترکیب قاسم پور، رنجبر و سرلک وارد مسابقه شد. این تیم در نهایت با نتیجه 224 بر 217 در مسابقه رده بندی به هند باخت و مقام چهارمی را از آن خود کرد.

تیم کامپوند تیراندازی باکمان مردان ایران در مسابقه رده بندی این بخش در بازی های آسیایی مقابل فیلیپین به میدان رفت و موفق شد با برتری 227 بر 224 مدال برنز را از آن خود کند. قیدی، کاظم پور و عبادی ملی پوشان ایران در این بخش بودند.

اسماعیل عبادی در کامپوند در بخش انفرادی با برتری مقابل حریفی از مالزی در نیمه‌نهایی و شکست حریف هندی در فینال موفق به کسب مدال طلا شد.

قایقرانی:

احمدرضا طالبیان ملی پوش قایقرانی ایران در بخش کایاک تک نفره هزار متر با کسب عنوان سوم به مرحله پایانی صعود کرد.

شاهو ناصری نماینده کانوی تک نفره قایقرانی ایران که رقابت خود را امروز آغاز کرده بود، در پایان با رکورد 4 دقیقه، 21 ثانیه و 609 هزارم ثانیه سوم شد و به مرحله نهایی صعود کرد.

یم دو نفره کانو هزار متر مردان هم متشکل از پژمان دیوسالاری و سید کیا اسکندانی با رکورد ٤.٠٢.٤٧٨ و کسب مقام دوم مرحله مقدماتی پس از ازبکستان ، راهی مرحله نهایی شد.

تیم دو نفره کایاک مردان ١٠٠٠ متر کشورمان با کسب رکورد 3 دقیقه و 25 ثانیه و 631 هزارم ثانیه و عنوان اول دور مقدماتی راهی مرحله فینال شد. علی آقامیرزایی و سعید فضل الله دو ملی‌پوش کایاک کشورمان در این رقابت‌ها هستند.

آرزو حکیمی، قایقران کایاک ٥٠٠ متر بانوان کشورمان در بازی‌های آسیایی با رکورد یک دقیقه، 58 ثانیه و 80 صدم ثانیه و کسب عنوان سوم مرحله مقدماتی راهی فینال شد. حکیمی در مسافت 200 متر نیز به فینال راه پیدا کرد.

تیم کایاک چهارنفره مردان در هزار متر متشکل از حمیدرضا ترکی، احمدرضا طالبیان، فرزین اسدی و امین بوداغی بود که این ورزشکاران موفق شدند با رکورد 3 دقیقه و هفت ثانیه و 105 هزارم ثانیه و کسب مقام اول به دیدار فینال صعود کنند.

علیرضا علیمحمدی در کایاک تک نفره 200 متر مردان به رقابت با پاروزنانی از هند، اندونزی، قرقیزستان، تایلند و کره جنوبی پرداخت.

کایاک سوار ایران با زمان 35.341 در جایگاه سوم قرار گرفت و راهی فینال شد.

عادل مجللی در کانوی تک نفره 200 متر با زمان 38.173 ضمن شکستن رکورد ایران، به عنوان نخستین قایقران این ماده راهی فینال شد.

تیم ملی کایاک دو نفره بانوان ایران با ترکیب مینا عبداللهی و هدیه کاظمی به رقابت با پاروزنانی از ماکائو، ژاپن، چین، تایلند و چین تایپه پرداخت و با زمان 1:49.723 در گروه خود سوم و راهی فینال شد.

در کایاک دو نفره 200 متر مردان در بازی‌های آسیایی، تیم ایران با ترکیب سعید فضل اولی و علیرضا علیمحمدی امروز به رقابت پرداخت و با زمان 32.454 در جایگاه پنجم قرار گرفت و به نیمه‌نهایی صعود کرد.

احمد احمدی در پایان دور دهم در مسابقات بادبانی نهم شد.

کشتی:

مصطفی حسین‌خانی در 70 کیلوگرم در نخستین دیدارش با نتیجه 5 بر یک از سد عظمت عمرژانوف از قزاقستان گذشت و گام به مرحله یک‌چهارم نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه 3 بر 3 مغلوب کوجیما تاکافومی، دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی دوحه و نفر سوم قهرمانی آسیا از ژاپن شد و از حضور در نیمه‌نهایی بازماند.

حسن رحیمی در 57 کیلوگرم که در نخستین دیدارش با نتیجه 10 بر صفر از سد صمد ندیربیک اولو از قرقیزستان گذشته بود در دور دوم با نتیجه یک بر صفر مغلوب یون جانسیک از کره‌جنوبی شد و از حضور در نیمه‌نهایی بازماند.

تیراندازی:

مسابقات تیراندازی تفنگ 50 متر سه وضعیت امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان به مصاف حریف خود رفتند. در پایان این رقابت در بخش انفرادی ساسان شهسواری با 1146 امتیاز و حسین باقری هم با همین امتیاز در مکان‌های بیست و سوم و بیست و چهارم ایستادند. مهدی جعفری پویا هم با 1136 امتیاز در مکان 32 قرار گرفت.

پس از این رقابت‌ها، مسابقات تیمی برگزار شد و تیم ملی کشومان با 3428 امتیاز پس از مغولستان در رده هفتم ایستاد.

دوچرخه‌سواری:

حسین عسگری ملی پوش دوچرخه سواری ایران در ماده تایم تریل انفرادی رقابت خود از امروز با حریفانش آغاز کرد. وی در دور اول و 14 کیلومتر، رکورد 17 دقیقه و 13 ثانیه و یک صدم ثانیه را ثبت کرد و در دور دوم 28 کیلومتر را 34 دقیقه و 24 ثانیه و 37 صدم ثانیه طی کرد و در نهایت با زمان 51 دقیقه و 19 ثانیه و 77 با کسب عنوان نخست به کار خود پایان داد و مدال برنز گرفت.

بسکتبال:

تیم ملی ایران امروز در مرحله یک چهارم مقابل مغولستان قرار گرفت و با نتیجه 407 بر 69 پیروز شد. ملی‌پوشان فردا استراحت دارند و در آخرین بازی خود در این مرحله روز دوشنبه برای صدرنشینی به مصاف چین می‌روند.

والیبال:

تیم ملی ایران در سومین دیدار خود در مرحله مقدماتی مقابل مالدیو با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد و به مرحله پلی‌آف صعود کرد.

دوومیدانی:

مریم طوسی نماینده دوی سرعت ایران در بازی‌های آسیایی در مرحله مقدماتی دوی 100 متر با رکورد 11 ثانیه و 70 صدم ثانیه در گروه خود در مرحله مقدماتی سوم شد و راهی فینال شد.

رضا قاسمی، ملی پوش دوی سرعت ایران در مرحله مقدماتی مسابقات دوی 100 متر در گروه سوم با رکورد 10 ثانیه و 33 صدم ثانیه راهی مرحله نیمه نهایی شد. حسن تفیتان ملی پوش دوی سرعت ایران در مرحله مقدماتی دوی 100 متر در گروه سوم مسابقات با رکورد 10 ثانیه و 41 صدم ثانیه در گروه خود سوم شد و به نیمه نهایی رفت.

مسابقات پرتاب چکش بازی‌های آسیایی با حضور 12 پرتابگر (دو نماینده از ایران) امروز برگزار شد. در این ماده کاوه موسوی و رضا مقدم حضور داشتند. کاوه موسوی که حدود 4 ماه در بلاروس اردو زده بود در نتیجه ای بسیار ضعیف دو پرتاب نخست خود را خطا کرد و پرتاب آخر وی نیز خطا شد تا این ورزشکار از رقابت‌ها حذف شود. رضا مقدم هم مانند موسوی با انجام سه خطا از گردونه مسابقات کنار رفت.

در این رقابت‌ها هر پرتابگری که سه خطا داشته باشد، به صورت خودکار از مسابقات حذف می‌شود.

در پرتاب وزنه، لیلا رجبی که نایب قهرمان آسیا محسوب می‌شود، در پرتاب نخست خود رکورد 16 متر و 90 سانتی متر را به ثبت رساند و در پرتاب دوم نیز وی وزنه را 16 متر و 97 سانتی متر پرتاب کرد.

وی در پرتاب سوم خود رکورد 17 متر و 58 سانتی متر را ثبت کرد و پرتاب چهارم او نیز 17 متر و 80 سانتی متر بود.

پرتاب پنجم وی 17 متر و 79 سانتی متر بود و او در پرتاب ششم خود نیز وزنه را 17 متر 66 متر پرتاب کرد و در نهایت مدال نقره را کسب کرد.

بوکس:

امین قاسمی‌پور در وزن 69 کیلو در رقابت با حریفی از عربستان پیروز شد و به مرحله یک چهارم صعود کرد.

 

یک شنبه 6 مهر 1393  7:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها