0

برای استقلالی که هنوز مدعی اصلی قهرمانی است

 
sajjadsaleh
sajjadsaleh
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 360
محل سکونت : خراسان جنوبی

برای استقلالی که هنوز مدعی اصلی قهرمانی است

استقلال در حالی سومین شکست پیاپی خود را متحمل شد که هنوز در رده دوم جدول ایستاده است و مدعی اصلی قهرمانی است.قلعه نویی پرافتخارترین سرمربی لیگ برتر است و او را جواد زرینچه که سال های سال بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو می‌بسته، محمود فکری دیگر کاپیتان با تعصب استقلال، ستار همدانی مدافع پیشکسوت این تیم و کریم بوستانی به عنوان یکی از بهترین مربیان دروازه‌بانی ایران همراهی می کنند...
 

 

 آبی‌پوشان که بعد از بردهای پیاپی در ابتدای فصل نشان دادند مدعی اصلی قهرمانی در این فصل هستند، در سه بازی گذشته شکست خورده اند. نتایجی که  در تاریخ باشگاه تا حدی کم سابقه بوده است اما یک نکته این استقلال را با سال‌ های قبلش متفاوت می کند. آن هم اینکه این استقلال زیبا بازی می کند و موقعیت های گل بالای 80 درصد را بر روی دروازه حریفانش ایجاد می کند.استقلال در سه هفته اخیر شکست خورده اما کادرفنی این تیم هیچگاه آن را به گردن داوری یا هر چیز دیگری نیانداخته است. این استقلال در سه بازی اخیر تنها بدشانس بوده و البته اگر هم اشکالات فنی ای در این تیم باشد، توسط کادرفنی مجرب استقلال خیلی سریع حل و شناسایی می شود.

 

هواداران استقلال به این کادرفنی اعتقاد دارند و می دانند که قلعه نویی پرافتخارترین سرمربی لیگ برتر است و او را جواد زرینچه که سال های سال بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو می‌بسته، محمود فکری دیگر کاپیتان با تعصب استقلال، ستار همدانی مدافع پیشکسوت این تیم و کریم بوستانی به عنوان یکی از بهترین مربیان دروازه‌بانی ایران همراهی می کنند. در این میان افرادی مثل عالمی، بیانی، رجبی و نعلچگر هم هستند که سرمربی استقلال را کمک می کنند.آبی پوشان بی شک در نتیجه گیری در هفته های اخیر موفق نبوده اند اما هنوز با اختلاف سه امتیاز با صدر جدول قرار دارند و هیچ چیزی برای آنها تمام نشده است. هواداران استقلال می دانند که در صورت اطمینان به سرمربی با تجربه شان ضرر نمی کنند. او روز گذشته بعد از بازی با ذوب آهن با اطمینان اعلام کرد که استقلال این فصل راحت تر از همیشه قهرمان می شود و همین مسئله برای قوت قلب هواداران کافی است.

پس به احترام این استقلال در بازی با ملوان حاضر می شویم و با تشویق نود دقیقه ای، تیم مان را تشویق می کنیم چراکه مطمئنیم راه قهرمانی با حمایت ما هموار می شود.

      

برای ورود به وبلاگ  بالا روی تصویر کلیک کنید

شنبه 5 مهر 1393  4:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها