0

برای تیم‌مان که هفتاد ساله شد

 
sajjadsaleh
sajjadsaleh
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 360
محل سکونت : خراسان جنوبی

برای تیم‌مان که هفتاد ساله شد

باشگاه پرافتخار استقلال درحالی هفتاد ساله شد که افق این تیم همچنان درخشان است و میلیون ها قلب به عشق موفقیت هایش می تپند.

امروز (چهارم مهر) سالروز تاسیس باشگاهی است که عنوان پر افتخار ترین تیم فوتبال ایران را یدک می‌ کشد. باشگاهی که بسیاری از مفاخر فوتبالی ایران را معرفی کرده و با افتخارات متنوع داخلی و آسیایی، تیمی متفاوت از دیگر تیم‌ های ایرانی است.

استقلال باشگاهی است که میلیون ها هوادار در داخل و خارج از ایران دارد و عشق به این تیم برای بسیاری از این هواداران به جزئی از زندگی آنها تبدیل شده است. هوادارانی که با شکست این تیم بغض می کنند و با پیروزی هایش می خندند. آنهایی که همیشه یار و یاور تیم بوده اند و مالک اصلی باشگاه هم آنها هستند.

استقلال در حالی 70 ساله شد که نباید از زحمات بسیاری از دست اندر کارانش غافل شد. افراد زیادی برای رسیدن استقلال به موقعیت بزرگ فعلی اش نقش داشته اند و نمی توان این مسئله را براحتی به دست فراموشی سپرد. استقلال با زحمات این پیشکسوتان عزیز به عنوان پر افتخارترین تیم ایران دست یافته است و قطعا با زحمات بازیکنان فعلی استقلال این عنوان حفظ خواهد شد چراکه هرکسی که به این تیم می آید، می داند پیراهن استقلال مقدس است و بازی کردن برای این تیم یک افتخار بزرگ محسوب می شود.

امروز به احترام 70 ساله شدن استقلال برای همه زحمتکشان و پیشکسوتان این باشگاه آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون می کنیم و به یاد بزرگان این باشگاه که امروز پیش ما نیستند بر می خیزیم. امثال علی دانایی فرد، عزت جانملکی، کامبیز جمالی، بیوک جدی کار، مرتضی نوروزی نژاد، ناصر حجازی و ...  از بزرگان این باشگاه هستند که امروز در قید حیات نیستند ولی یادشان با ماست و البته که همه پیشکسوتان در قید حیات این باشگاه بزرگ را هم ارج می نهیم و با افتخار می گوییم که آنها اعتبار این باشگاه هستند.

به این ترتیب امروز با این باشگاه عهد می بندیم که همیشه با وجود همه سختی های پیش روی مثل یک کوه پشتیبان این تیم باشیم و در همه سختی ها مانند یار دوازدهم به تیم بزرگ مان کمک کنیم.

      

برای ورود به وبلاگ  بالا روی تصویر کلیک کنید

جمعه 4 مهر 1393  9:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها