0

ساماندهی لشگر بزرگ بیکاران در کشور

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10952
محل سکونت : خراسان رضوی

ساماندهی لشگر بزرگ بیکاران در کشور

 

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اشتغال بزرگترین دغدغه وزارت کار است و همه سازمانها و دستگاهها باید کمک کنند تا لشگر بزرگ بیکاران در کشور ساماندهی شود.

 

به گزارش گروه اشتغال« خبرگزاری دانشجو»، ابوالحسن فیروزآبادی در همایش بزرگ بسیجیان که به مناسبت هفته دفاع مقدس در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی به پشتوانه امام خمینی (ره)، روحانیت، قانون اساسی و مردم توانست از تمام بحرانها و آزمونهای مختلف سربلند بیرون بیاید.


وی افزود: در حال حاضر تمام کشورهای اطراف ایران گرفتار و متاثر از بحرانهای منطقه ای هستند و هیچ کدام از کشورهای منطقه امنیت و ثبات ایران را ندارند.

فیروزآبادی تصریح کرد: ملت ما در سال 1357 با لطف و توکل الهی و پیروی از ولایت به پیروزی رسید و امروز باید آنچه را که باعث ماندگاری و عزت ملت ایران شد، مدنظر قرار دهیم و با وحدت و عقلانیت در خدمت جمهوری اسلامی باشیم.

وی در ادامه ازاشتغال به عنوان دغدغه بزرگ وزارت کار و بخش قابل توجهی از جامعه یاد کرد و با تعبیر آن به پاشنه آشیل، گفت: یکی از پارامترهای قدرت مردم وحدت آنها است و جایی که این وحدت به خطر می افتد آنجاست که ما لشگر بزرگی از بیکاران را در کشور داشته باشیم لذا هر سازمان و دستگاهی باید به اندازه وسع خود برای تحقق این هدف تلاش کند.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بعد از جنگ باید اشتغال را سامان دهیم و روابط کار مردم را به گونه ای تنظیم کنیم که نه کارفرما، نه کارگر و نه دولت هیچکدام دغدغه ای نداشته باشند.

فیروزآبادی افزود: وزارت کار وزارتخانه‌ای است که قرار است آینده اجتماعی و اقتصادی مردم را تامین کند تا در دوران پیری نگران آینده خود و خانواده هایشان نباشند، از این رو تلاش می کنیم تا آسیبهای اجتماعی را کاهش دهیم.

در همایش بزرگ بسیجیان وزارت کار که با حضور علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سردار صباغی فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران برگزار شد، از بسیجیان نمونه این وزارتخانه و سازمانهای تابعه تقدیر به عمل آمد.

 

 

جمعه 4 مهر 1393  7:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها