0

چهارمین نمایشگاه کار با هدف ارائه فرصت‌های شغلی برگزار می‌شود

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10952
محل سکونت : خراسان رضوی

چهارمین نمایشگاه کار با هدف ارائه فرصت‌های شغلی برگزار می‌شود

 

دبیر اجرایی نمایشگاه کار از برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه کار با هدف ارائه فرصت‌های جدید شغلی برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی خبر داد.

محمد اسدیدبیر اجرایی نمایشگاه کار در مورد برگزاری چهارمین نمایشگاه کار گفت: این‌گونه نمایشگاه‌ها در دانشگاه‌های معتبر دنیا به طور مرتب برگزار می‌شود و در آن از شرکت‌هایی که در آن شهر یا ایالت هستند، دعوت می‌شود تا فرصت‌های شغلی خود را ارائه کرده و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بتوانند از این فرصت‌های شغلی استفاده کرده و ایده بگیرند.

وی بیان داشت: هدف این نمایشگاه، معرفی شرکت‌ها، معرفی کسب و کار جدید، ایده دادن به دانشجویان و فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده، نحوه تعامل و ارتباط با صنعت است.

دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه کار افزود: جامعه هدف این نمایشگاه، فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تهران هستند که می‌توانند از فرصت‌های شغلی ارائه‌شده در این نمایشگاه استفاده کنند و علاوه بر آن دانشجویان هم می‌توانند در دوره‌های کارآموزی و کارورزی که توسط شرکت‌ها در این نمایشگاه ارائه می‌شود، حضور یابند.

وی گفت: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه که از 7 تا 9 مهرماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، باید در سایت نمایشگاه ثبت‌نام کرده و کارت ورود دریافت کنند.

اسدی با بیان اینکه روند برگزاری این نمایشگاه در سه دوره گذشته رو به رشد و مطلوب بوده است، افزود: هر سال پس از پایان نمایشگاه با شرکت‌هایی که در آن فرصت شغلی ارائه کردند، تماس می‌گیریم و از آنها می‌خواهیم که به ما اعلام کنند چه تعداد از مراجعان برای اشتغال به آنها مراجعه کرده‌اند.

به گفته وی، در دوره‌های گذشته نمایشگاه کار، ‌600 نفر از طریق این نمایشگاه مشغول کار شده‌اند.

وی اضافه کرد: امسال 50 شرکت خصوصی و دولتی در نمایشگاه حضور دارند که در رشته‌های مختلفی مانند نفت و گاز، خودرو، صنایع نیروگاهی، فولاد و فناوری اطلاعات فعالیت دارند و فرصت‌های شغلی خود را در معرض دید دانشگاهیان قرار می‌دهند.

اسدی خاطرنشان کرد: افتتاحیه این نمایشگاه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نایب رئیس شورای شهر تهران در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

 

منبع: فارس

 
پنج شنبه 3 مهر 1393  9:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها