0

کیانی: تیمها در تبریز کار راحتی نخواهند داشت

 
amir_azari
amir_azari
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 276
محل سکونت : آذربایجان شرقی

کیانی: تیمها در تبریز کار راحتی نخواهند داشت

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: سپاهان از عقب زمین تا خط حمله تیمی پرمهره است و آنها حریف بسیار قدرتمندی هستند.

مهدی کیانی در گفت‌وگویی، در مورد وضعیت تراکتورسازی گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و در صدر جدول جای گرفتیم. با یکدلی و همدلی بین بازیکنان و کادر فنی و به همراه مدیریت تیم کار را جلو می‌بریم و امیدوارم بتوانیم صدر جدول را حفظ کنیم.

وی در مورد دیدار حساس این هفته تیمش مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: دیدارهای تراکتورسازی و سپاهان همواره خوب از آب درآمده و بازی‌های پُرگلی شده است. امیدوارم این هفته هم این دو تیم بازی جوانمردانه و در عین حال زیبایی را از خود به نمایش بگذارند. ما اگر هدفمان کسب مقام قهرمانی است باید از تیم‌های بزرگ امتیاز بگیریم و در این دیدارها پیروز شویم.

کاپیتان تراکتورسازی در مورد میزان شناختش از سپاهان تصریح کرد: سپاهان از عقب زمین تا خط حمله تیمی پُرمهره و قدرتمند است. تک تک بازیکنان این تیم را می‌شناسیم و چند سال است که با آنها بازی می‌کنیم. در طول هفته روی نقاط قوت و ضعف سپاهان کار می‌کنیم تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. با یکدلی بازیکنان و همت جوانان تیم از این دیدار برد می‌خواهیم.

کیانی در پاسخ به این سوال که تراکتورسازی در سال‌های اخیر نتایج خوبی مقابل سپاهان گرفته است خاطرنشان کرد: فوتبال همین است تراکتورسازی یکی از تیم‌های بزرگ کشور است و همیشه مقابل هواداران خود قوی کار می‌کند. هر تیمی به تبریز بیاید کار آسانی ندارد و ما از دیدارهای خانگی فقط پیروزی می‌خواهیم.

وی در مورد عملکرد خوب خط حمله تراکتورسازی و اینکه دو مهاجم این تیم فقط از دو تیم لیگ برتری کمتر گل زدند گفت: این اتفاق باعث افتخار است. ما تیمی یک دست هستیم که مهاجمانمان از کوچک‌ترین موقعیت گل می‌سازند. من مهدی کیانی وقتی می‌بینم مهاجمان‌مان آنقدر خوب گل می‌زنند روحیه می‌گیرم. رسول خطیبی در طول هفته روی دروازه‌ها خیلی کار می‌کند و این باعث شده مهاجمان قدر موقعیت‌ها را بیشتر بدانند.

کاپیتان تراکتورسازی در مورد حرکتی که بازیکنان این تیم انجام دادند و با دادن هدیه‌های خود یک ویلچر برقی برای یک هوادار معلول این تیم گرفتند اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم و جا دارد به اعضای تیم تبریک بگویم. واقعا این هوادار همیشه کنار ما است و نمی‌تواند با ویلچر دستی حرکت کند همین که او را خوشحال کردیم اگر این هوادار یک دعا برای ما بکند برایمان کافی است و از این مسئله روحیه می‌گیریم.

وی در پایان گفت: امیدوارم هواداران روز بازی با سپاهان ورزشگاه را پر کنند. این اتفاق باعث می‌شود که هر دو تیم روحیه بگیرند و حضور هواداران در ورزشگاه به نفع فوتبال است.

 

سه شنبه 1 مهر 1393  9:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها