0

رزولوشن Lords of the Fallen بر روی کنسول ها مشخص شد | سازندگان توضیح می دهند

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

رزولوشن Lords of the Fallen بر روی کنسول ها مشخص شد | سازندگان توضیح می دهند

 
 
Xbox One و Playstation 4 که به عنوان کنسول های نسل هشتم قلمداد می شوند، نسبت به کنسول های قدیمی بسیار قدرتمندتر شده اند اما کیفیت اجرای بازی ها همیشه در این دوستگاه جنجال آفرین بوده. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا توضیحات سازندگان در رابطه با گرافیک بازی Lords of the Fallen را بر روی کنسول های جدید مرور کنیم.
 
 
آقای Tomasz Gop به عنوان مدیر پروژه بازی Lords of the Fallen رسما تایید کرده اند که نسخه Xbox One با رزولوشن ۹۰۰p اجرا خواهد شد در حالی که Playstation 4 این بازی را به صورت ۱۰۸۰p نمایش می دهد. آقای Gop گفته اند که گرافیک این دو نسخه “بسیار مشابه یکدیگر است” اما “رزولوشن Xbox One به جای اینکه مانند PS4 به صورت ۱۰۸۰p باشد، ۹۰۰p است”. ایشان در اوایل سال هم اعلام کرده بودند که تیم سازنده تمام تلاش خود را خواهد کرد تا اینکه نسخه Xbox One با رزولوشن ۱۰۸۰p اجرا شود اما این مسئله بر روی کنسول های مایکروسافت مشکل است. لازم به ذکر است که این رزولوشن تا زمان توزیع تغییری نخواهد کرد.
 
Deck13 و CI Games تاریخ انتشار Lords of the Fallen را ۳۱ اکتبر (مصادف با ۹ آبان) اعلام کرده اند. این بازی شباهت های بسیاری از نظر سختی با عنوان Dark Souls دارد و تهیه کننده آن نیز آقای Tomasz Gop می باشند که کار بر روی بازی The Witcher 2 را در کارنامه خود دارند. تاریخ اعلام شده برای تمامی پلتفرم های Playstaion 4 ،Xbox One و PC است که با این حساب شاهد یک انتشار همزمان خواهیم بود.
 
Lords of the Fallen به قیمت ۴۹٫۹۹ یورو برای Playstaion 4 و Xbox One عرضه می شود. قیمت نسخه PC نیز ۲۹٫۹۹ یورو است.
سه شنبه 1 مهر 1393  7:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها