0

نتایج کامل ورزشکاران ایران در سومین روز مسابقات

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

نتایج کامل ورزشکاران ایران در سومین روز مسابقات

در سومین روز (دوشنبه) مسابقات بازی های آسیایی 2014 ورزشکاران ایران به یک طلا و دو نقره در رشته تیراندازی دست یافتند.

نتایج کامل ورزشکاران ایران در مسابقات امروز به شرح زیر است:

** دوچرخه سواری

در ماده اسپرینت، محمد دانشور خرم و حسنعلی ورپشتی به میدان رفتند.

دانشور در مرحله مقدماتی با زمان 10 ثانیه و 175 هزارم ثانیه هفتم شد. در یک شانزدهم نهایی 10 ثانیه و 966 هزارم ثانیه را ثبت کرد و در مسابقه برای کسب عناوین نهم تا دوازدهم به مقام یازدهمی بازی های آسیایی دست یافت.

ورپشتی نیز در مرحله مقدماتی با 10 386 هزارم ثانیه در رده دهم قرار گرفت. در یک شانزدهم نهایی نیز به زمان10 ثانیه و 855 هزارم دست یافت و حذف شد.

در رشته امنیوم نیز حسین ناطقی به میدان رفت که در اسکرچ در رده ششم، در تعقیبی هفتم و در مسابقه حذفی نیز هفتم شد.

** هندبال

تیم ملی ایران در دومین مسابقه خود در گروه B مرحله مقدماتی با نتیجه 29 بر 25 از سد کویت گذشت و به مرحله بعد صعود کرد.

** جودو

در وزن منهای 100 کیلوگرم، جواد محجوب ابتدا نمایندگانی از میانمار و ترکمنستان را شکست داد اما نیمه نهایی از جودوکار قزاقستانی شکست خورد و با شکست مقابل ورزشکاری از کره جنوبی از دستیابی به مدال برنز بازماند.

در وزن منهای 90 کیلوگرم نیز، محمد جمالی در مسابقه نخست خود نماینده فلسطین را شکست داد اما در یک چهارم نهایی از جودوکار ژاپنی شکست خورد و به جدول شانس مجدد راه یافت. در این مرحله نیز ابتدا مقابل جودوکار چینی به پیروزی رسید اما با شکست از نماینده مغولستان نتوانست به مدال برنز برسد.

** روئینگ

عاقل حبیبی در مرحله شانس مجدد قایق تک نفره مردان با زمان 7 دقیقه و 17 ثانیه و 30 صدم ثانیه مسافت دو هزار متری را طی کرد و با قرار گرفتن در رده اول گروه به فینال راه یافت.

در مرحله شانس مجدد قایق سبک وزن چهار نفره زنان نیز تیم ایران با ترکیب حمیرا برزگر، نازنین ملایی، مهسا جاور و سولماز عباسی به زمان 6 دقیقه و 53 ثانیه و 15 صدم ثانیه دست یافت و با قرار گرفتن در رده سوم گروه، فینالیست شد.

تیم چهار نفره مردان ایران نیز با ترکیب سیاوش سعیدی، خشایار عباس آبادی، مسعود فتحی و صابر نادری در مرحله شانس مجدد در 6 دقیقه و 11 ثانیه و 21 صدم ثانیه مسافت دو هزار متری را طی کرد تا با ایستادن در رده دوم گروه به فینال صعود کند.

** تیراندازی

در تفنگ بادی 10 متر زنان، تیم کشورمان با 1245 امتیاز به مدال نقره دست یافت.

در مرحله مقدماتی بخش انفرادی این بخش نجمه خدمتی با 417 امتیاز چهارم، نرجس امام قلی نژاد با 416 امتیاز ششم و الهه احمدی با 412 امتیاز بیستم شدند.

در فینال این ماده نیز خدمتی با 207.9 و امام قلی نژاد با 206.6 امتیاز به ترتیب مدال های طلا و نقره را از آن خود کردند.

در تپانچه 25 متر زنان تیم ایران با ترکیب الهام هریجانی، سارینا قرابت و مریم سلطانی با 1651 امتیاز در رده دهم ایستاد.

** شنا

جمال چاووشی فر در ماده 50 متر کرال پشت با زمان 26 ثانیه و 77 ثانیه در رده چهارم گروه دوم مرحله مقدماتی قرار گرفت و رکورد ایران را شکست.

** وزنه برداری

در گروه A دسته 69 کیلوگرم، جابر روزبهانی در حرکت یک ضرب 144 کیلوگرم را مهار کرد اما به دلیل سه خطا در حرکت دو ضرب حذف شد. روزبهانی در سه حرکت یک ضرب خود نیز دو بار خطا کرد.

** ووشو

فرشاد عربی در نانچوان 9.53 امتیاز هشتم و در نانگون با 9.63 امتیاز چهارم شد.

حمید برخور هم در تایجیجان 8.33 امتیاز دهم و در تایجیچوان 9.13 امتیاز دهم شد.

در بخش ساندا نیز الهه منصوریان با پیروزی مقابل نماینده نپال، ، محسن محمدسیفی با شکست ووشوکار قرقیزستان، سجاد عباسی با غلبه بر ورزشکاری از ترکمنستان و حمیدرضا لادور با پیروزی مقابل نماینده اردن به نیمه نهایی صعود کردند.

شهربانو منصوریان با شکست از ووشوکار چینی، از دور مسابقات حذف شد.

سه شنبه 1 مهر 1393  12:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها