0

به نظر شما چرا داعش پرچم خود را تغییر داد؟

 
moradi92
moradi92
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 3481

به نظر شما چرا داعش پرچم خود را تغییر داد؟

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، به نظر می رسد حدیث نقل شده از امیرالمومنین سلام الله علیه، داعشی‌ها را به فکر چاره انداخته است.

آن‌ها برای اینکه پیشگویی امیرالمومنین سلام الله علیه -به زعمشان- درست از آب در نیاید، رنگ پرچم شوم خود را تغییر داده اند.

 

این گروه رنگ پرچم خود را از سیاه به سفید تغییر داده تا بلکه موجب تغییر نگاه‌های منفی مردم به خود شود؛ البته پرچم جدید با همان آرم پرچم پیشین می باشد.

 

 

 

 

 

گفتنی است در حدیثی که از امیرالمومنین سلام الله علیه نقل شده، آن حضرت به صفات این گروه تروریستی اشاره داشته و فرمودند: «زمانی که پرچم‌های سیاه را دیدید از جای خود حرکت نکنید -به این معنا که دعوت آنان باطل است و نباید به کمک آنان بشتابید- سپس قومی ضعیف ظاهر می‌شوند که قلب‌هایشان مانند براده‌های آهن سخت است، آن‌ها وفادار به هیچ عهدی نیستند، به حق فرا می‌خوانند اما اهلش نیستند. اسامی‌شان، کنیه و نسبت‌هایشان از نام شهرها گرفته شده؛ تا اینکه در بین خود اختلاف نظر پیدا می‌کنند و خداوند اهل حق -هرکسی که بخواهد- را ظاهر می‌سازد».

 

حال این گروه تروریستی با تغییر رنگ پرچم آیا می تواند دل‌های سخت و قسی اعضایش را منقلب کرده و نگاه های منفی مردم به خویش را تغییر دهد؟ آیا آن‌ها می توانند با تغییر رنگ، خود را اهل حق گردانند؟

دوشنبه 31 شهریور 1393  4:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها