0

امروز دانشگاه‌ها از اجرای طرح حجاب و عفاف چشم پوششی می‌کنند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

امروز دانشگاه‌ها از اجرای طرح حجاب و عفاف چشم پوششی می‌کنند

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
امروز دانشگاه‌ها از اجرای طرح حجاب و عفاف چشم پوششی می‌کنند
مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: طرح حجاب و عفاف در دانشگاه‌ها مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است که متاسفانه دانشگاه‌های کشور اهمیت این موضوع در دانشگاه‌ها چشم پوشی می‌کنند.

به نقل از دانشجو از بیرجند، سید حسین حسینی عصر امروز در مراسم اختتامیه ششمین دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: در این دوره از طرح ولایت سعی شد تا از بهترین اساتید دانشگاه‌های استان استفاده شود.

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها با سایر تشکل‌ها تفاوت دارد، گفت: بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها نمی‌تواند از کجروی‌ها و انحرافات در دانشگاه چشم پوشی کند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی بیان داشت: ارتباط بسیج دانشجویی با دانشگاه‌ها بسیار خوب است اما قرار نیست که اگر تخلفی صورت گیرد و رفتاری خلاف قانون در دانشگاه انجام شود بسیج دانشجویی چشم پوشی کند.

حسینی با اشاره به اینکه طرح حجاب و عفاف مصوبه شورای انقلاب فرهنگی برای دانشگاه‌ها است، گفت: در حال حاضر دانشگاه‌های کشور از این موضوع مهم چشم‌پوشی می‌کنند.

وی افزود: بسیج دانشجویی در مقابل انحرافات و کج روی‌های دانشگاهی محکم می‌ایستد و از اهداف نظام و انقلاب دفاع می‌کند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: انچه که بسیج دانشجویی را نسبت به سایر تشکل‌ها متمایز می‌کند این است که دانشجویان و سایر اقشار بسیج مخلصانه و برای رضای خدا کار می‌کنند و در اعمالشان صداقت و محبت وجود دارد.

 

دوشنبه 31 شهریور 1393  2:39 PM
تشکرات از این پست
nargese_montazer
دسترسی سریع به انجمن ها