0

فیلم Assassin’s Creed تا سال ۲۰۱۶ تأخیر خورد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

فیلم Assassin’s Creed تا سال ۲۰۱۶ تأخیر خورد

 
به نظر می رسد که فیلم های سینمایی نیز به اندازه بازی های رایانه ای با تأخیر مواجه می شوند. فیلم در دست تهیه ای که بر مبنای سری بازی های Assassin’s Creed قرار است ساخته شود نیز بنابر اعلام سایت معتبر Hollywood Reporter تا سال ۲۰۱۶ تأخیر خورده است.
 
این فیلم در ابتدا برای اکران در ۷ آگوست سال ۲۰۱۵ برنامه ریزی شده بود اما به دلایل مشکلاتی که در امر بازنویسی فیلم نامه و همچنین مشکلات برنامه ریزی برای آن به وجود آمده است، این تأخیر در اکران فیلم ایجاد شده است.
 
همچنین چند روز گذشته خبری مبنی بر همکاری بازیگر فیلم Iron Man، آقای Robert Downey Jr، به منظور نقش آفرینی در نقش لئوناردو داوینچی در فیلم Assassin’s Creed منتشر شد که چنانچه صحت داشته باشد می توان این برداشت را کرد که این فیلم بر مبنای بازی Assassin’s Creed 2، جایی که داوینچی در داستان Ezio Auditore ایفای نقش می کرد، خواهد بود. علاوه بر این به نظر می رسد که Micheal Fassbender بازیگر فیلم X-Men نقش اصلی این فیلم را بر عهده داشته باشد.
 
با پیشرفت روز افزون بازی های رایانه ای، شاهد شکل گرفتن ایده هایی برای ساخت فیلم از بازی های موفق و پر طرفدار مانند The Last of Us و همچنین Assassin’s Creed بوده ایم و این امکان که بازی های بیشتری برای هنر هفتم مورد هدف قرار بگیرند نیز بسیار زیاد است.
یک شنبه 30 شهریور 1393  10:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها