0

نسخه فیزیکی Minecraft برای PS4 منتشر خواهد شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

نسخه فیزیکی Minecraft برای PS4 منتشر خواهد شد

Minecraft! عنوانی که در آن همه چیز قابل ساخته شدن می باشد و درکل دنیایی برای خود دارد. این بازی برای بیشتر پلتفرم ها در دسترس می باشد. حال به تازگی خبری در مورد نسخه های فیزیکی این بازی برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی PS4 منتشر شده است که در ادامه می توانید جزیئات بیشتر آن را مشاهده کنید.
 
این خبر به نازگی توسط سونی منتشر شده است و گفته شده کسانی که علاقه به جمع کردن آرشیو فیزیکی بازی ها هستند، می توانند عنوان Minecraft: Play Station 4 Edition را نیز در این آرشیو داشته باشند. این بازی در تازیخ ۷ اکتبر با قیمت $۱۹٫۹۹ در دسترس خواهد بود. همچنین گفته شده که در تاریخ ۳ اکتبر نیز برای این بازی آپدیتی منتشر خواهد شد. البته همان طور که می دانید در صورت داشتن نسخه PS3 این بازی می توانید با پرداخت ۵ دلار آن را به نسخه نسل هشتمی ازتقاء دهید. این بازی در ماه دسامبر برای کنسول PS3 منتشر شد و توانست در همان ماه به جدول پرفروش ترین عناوین آن ماه این کنسول دست یابد.
 
گفته شده که جهان این بازی بر روی کنسول های نسل هشتمی حدود ۳۶ برابر بزرگتر خواهد بود و می توان اوقات بهتری را نسبت به نسخه های نسل هفتمی آن سپری کرد.
 
در مورد تاریخ انتشار نسخه PS Vita این بازی نیز گفته شده که در طی هفته های آینده اخبار بیشتری از این عنوان منتشر خواهد شد. همچنین به طور رسمی اعلام شده که این نسخه از قابلیت Cross Platform با کنسول PS3 بهره مند خواهد بود. در زیرمی توانید باکس شات نسخه PS4 این بازی را مشاهده کنید:
 
یک شنبه 30 شهریور 1393  10:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها