0

اولویت اصلی‌ام در بازیگری، بازی در آثار "دفاع مقدس" است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اولویت اصلی‌ام در بازیگری، بازی در آثار "دفاع مقدس" است

علی‌رام نورایی: 29 شهریور 1393 ساعت 14:42

اولویت اصلی‌ام در بازیگری، بازی در آثار "دفاع مقدس" است


بازیگر فیلم "قلاده‌های طلا" گفت: با استفاده از پتانسیل‌ها و قابلیت‌های فراوان سینما و تلویزیون و همکاری اجزاء مختلف این دو حوزه، آثاری در سطح جهان در ژانر "دفاع مقدس" تولید خواهد شد.
اولویت اصلی‌ام در بازیگری، بازی در آثار

به گزارش دفاع پرس، علی‌رام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی پیرامون آثار تولید شده در حوزه دفاع مقدس گفت:‌به عنوان بازیگری که دغدغه‌ی اصلی و اولویت اولم در بازیگری، نقش آفرینی در آثار حوزه‌ی دفاع مقدس است،معتقدم که سینما و تلویزیون در این حوزه پتانسیل‌ها و قابلیت‌های نرم افزاری،سخت افزاری و انسانی فراوانی دارند که با همکاری تک تک اجزایشان می‌توانند آثار فاخر در سطح جهانی در ژانر "دفاع مقدس" به ارمغان آورند.
 
وی در ادامه افزود: شایسته‌ است با استفاده از داستان‌هایی که افراد حاضر در 8 سال دفاع مقدس روایت کردند و شناختن قهرمان این جنگ ،سلحشوران این مرز و بوم را به کل جهان معرفی کنیم.
 
بازیگر "گرگ و میش" با تاکید بر اهمیت حمایت از سیاست‌گذاران و مسئولان جهت تولید آثار پر بار در حوزه دفاع مقدس خاطرنشان کرد:تولید اثر در حوزه‌ی دفاع مقدس مهارت ویژه‌‌ای را می‌خواهد و بازیگران و کارگردانان با تجربه و کار بلد می‌توانند در این ژانر موفق عمل کنند.
 
نورایی در پایان اظهار داشت: افزودن چاشنی طنز به حوادث دفاع مقدس اگر به محتوای آن لطمه وارد نکند، بسیار پسندیده است؛ زیرا رزمندگان 8 سال دفاع مقدس افراد دوست داشتنی بودند و جو خشک و خشنی در سنگر‌ها حاکم نبوده است.امیدوارم بتوانیم با ساختن آثار تصویری فاخر و با کیفیت، دینمان را نسبت به مقام رزمندگان، شهدا و جانبازان ادا کنیم.
 
 گفتنی است، نورایی مشغول بازی در سریال "جاده چالوس" است و این سریال 6 مهر به روی آنتن شبکه تهران می‌رود.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

یک شنبه 30 شهریور 1393  12:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها