0

داعش یک شهروند لبنانی دیگر را نیز ربود

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

داعش یک شهروند لبنانی دیگر را نیز ربود

افراد مسلح وابسته به گروهک تروریستی «داعش» شب گذشته یک شهروند دیگر لبنانی را در شهرک مرزی «عرسال» ربودند.

افراد مسلح فعال در عرسال شب گذشته یک شهروند لبنانی به نام «علی سکریه» را در شهرک «عرسال» واقع در نزدیکی مرزهای سوریه ربوده و به مناطق کوهستانی و ارتفاعات این منطقه منتقل کردند.

این گزارش حاکی است که احتمال می‌رود که افراد مسلح وابسته به گروهگ تروریستی «داعش» باشند.

افراد مسلح فعال در عرسال پیش از این نیز علاوه بر سر بریدن دو تن از اسرای ارتش لبنانی، یک شهروند دیگر شهرک عرسال را ربوده و به قتل رسانده بودند. گروهک تروریستی جبهه النصره شب گذشته نیز یکی دیگر از اسرای ارتش را به ضرب گلوله به قتل رساند.

افراد مسلح وابسته به داعش و جبهه النصره ماه گذشته از خاک سوریه وارد لبنان شده و پس از حمله به مراکز نظامی ارتش و نیروهای امنیتی، ده‌ها تن از سربازان ارتش و نیروهای ژاندارمری را به اسارت گرفتند. افراد مسلح خواسته‌هایی از جمله آزادی تروریست‌های وابسته به خود از زندان‌های لبنان، دریافت اموال از دولت لبنان و خروج حزب الله از سوریه را شرط آزادی اسرای لبنان اعلام کرده‌اند.

ظهر جمعه گذشته (دیروز) نیز افراد فعال در منطقه مرزی عرسال، یک گشتی ارتش لبنان را در منطقه واقع بین «المصیده» و ««وادی حمید» با خمپاره هدف قرار دادند که در جریان آن دو تن از نیروهای ارتش کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند.

خبرگزاری رسمی لبنان نیز در خبری کوتاه اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور با سلاح‌های سنگین، تحرکات افراد مسلح در ارتفاعات شهرک مرزی «عرسال» را هدف قرار داد.

منتظران مهدی آگاه باشید!  

 

 حسین را منتظرانش کشتند...

شنبه 29 شهریور 1393  12:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها