0

آل سعود با همکاری اسرائیل نیروگاه هسته ای می سازد

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

آل سعود با همکاری اسرائیل نیروگاه هسته ای می سازد

 اخبار رسیده از ریاض پايتخت عربستان سعودي حاکی از آن است که اين کشور اخيرا با رژیم صهیونیستی یک قرارداد هسته ای امضا کردند.

گفته مي شود بر اساس این قرارداد قرار است ساخت نیروگاه هسته ای در صحرای عربستان توسط رژيم صهيونيستي آغاز شود.

در همين راستا پایگاه خبری "میدیا" با انتشار گزارشي در اين باره فاش کرد که "اسرائیل" با هدف ضربه زدن به جمهوري اسلامي ایران، قرار است در عربستان سعودی سلاح هسته ای تولید کند.

این پایگاه خبری در ادامه فاش کرد که "اسرائیل" به دنبال انتقام گيري از ایران است زيرا ایران در چند ماه گذشته توانسته از لحاظ نظامی و سایبری ضربه های بسيار زياد و سنگيني به رژيم اسرائیل وارد کند.

گفتني است، براي نخستين بار در دوره‌اي که از نبرد سايبری ميان دو دشمن سرسخت خاورميانه يعني اسرائيل و ايران مي گذرد، يک مقام ارشد امنيتی صهيونيستي اعتراف کرده که صنايع کليدی اسرائيل هدف تلاش‌هايي در راستای حمله سايبری بيگانگان (ايران) بوده است.

از سوی دیگر "اسرائیل" از روند هسته ای ایران در هراس است. وزیر امور اطلاعات استراتژیک رژیم صهیونیستی طي اظهاراتي درباره دستیابی به آنچه وی توافق "بد" با ایران خوانده، به اتحادیه اروپا هشدار داد.

در همين حال مقامات ایراني بارها و بارها اعلام کرده‌اند که برنامه هسته‌ای خود را با اهداف صلح‌ آمیز و مسالمت آميز پیگیری می‌کنند و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز در گزارش‌های فصلی خود انحرافی در برنامه هسته‌ای ایران گزارش نداده است.

این در حالی است که "اسرائیل" تنها رژیم خاورمیانه است که دارای بمب هسته‌ای است و بر خلاف ایران تاکنون پیمان منع گسترش تسلیحات اتمی را امضا نکرده و به بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اجازه بازدید از تاسیسات هسته‌ای خود را نداده است.

منتظران مهدی آگاه باشید!  

 

 حسین را منتظرانش کشتند...

شنبه 29 شهریور 1393  12:31 PM
تشکرات از این پست
hamid_arak
دسترسی سریع به انجمن ها