0

فوتبال

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

فوتبال

 رقابت های فوتبال هفدهمین دوره بازیهای آسیایی اینچئون 2014 با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد.

(پنجشنبه) تیم ملی فوتبال زنان چین برابر چین تایپه با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسید.

نتایج دیگر دیدارهای امروز در گروه زنان و مردان به قرار زیر است:

مالدوای صفر - عربستان 4

هنگ کنگ 2 - افغانستان یک

پاکستان صفر - کره شمالی 2

امارات صفر - اردن یک

قزاقستان یک - ایران یک

مراسم افتتاحیه رسمی بازی های آسیایی 2014 اینچئون 28 شهریورماه برگزار می شود و این مسابقات تا 12 مهرماه ادامه دارد.

 

شنبه 29 شهریور 1393  12:31 AM
تشکرات از این پست
mansoor67
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

کفاشیان گفت اگر دختران به اینچئون بروند آبرو‌یمان می‌رود!

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بانوان با انتقاد از تبعیض فدراسیون بین زنان و مردان گفت: خدا جای حق نشسته است؛ نتایج تیم فوتبال مردان نشاندهنده تبعیض است.

 

مریم ایراندوست درباره نتایج ضعیف تیم ملی فوتبال امید، گفت: کفاشیان با حضور دختران فوتبالیست در اینچئون مخالفت کرد و گفت به این مسابقات می‌روید و 4 تا 4 تا گل می‌خورید و آبرویمان می‌رود. خدا جای حق نشسته است آقای کفاشیان!

 

وی افزود: از باخت تیم امید به خاطر عِرق ملی ناراحت هستیم، اما نتیجه این همه تبعیض این می‌شود. حداقل بانوان ایرانی به عنوان زن باحجاب مسلمان تاثیرگذار هستند و می‌توانست حضور آنها به عنوان یک کار فرهنگی مطرح شود.

 

سرمربی سابق تیم فوتبال بانوان با بیان اینکه با رژه بانوان اردنی حسرت خوردم، عنوان کرد: از حضور بانوان اردنی فقط آه کشیدم که چقدر دختران فوتبالیست ما مظلوم واقع شده‌اند. بانوان ایرانی سختی زیادی می‌کشند. اینها همان ورزشکارانی هستند که به خاطر حجاب از حضورشان در مسابقات با مخالفت فیفا ممانعت شد. شاید حضور در این بازی‌ها می‌توانست بعد از موافقت با حجاب بازتاب ویژه‌ای داشته باشد.

 

ایراندوست با اشاره به اینکه امیدوارم 10 درصد از بودجه مردان برای بانوان هزینه شود، تصریح کرد: ببینید چقدر در فدراسیون‌های دیگر به بانوان مانند مردان بها می‌دهند. آقای کفاشیان! درست است که من از مربیگری چیزی نمی‌دانم و اصلا فوتبال در خونم نیست، اما باید از حق فوتبالیست‌های دختر که مظلوم واقع شده‌اند دفاع می‌کردم!

 

مربی سابق تیم فوتبال بانوان ملوان با بیان اینکه ما ایرانی هستیم و با اخلاق و معتقد، اظهار داشت: شاید خون مربیان خارجی رنگین‌تر و اطلاعات‌شان بیشتر باشد، اما ای کاش اینقدر ایران و ایرانی را پایین نمی‌آوردید. امیدوارم در این زمان باقی‌مانده بیشتر به فوتبال بزرگسالان اهمیت بدهید و آنها را به تورنمنت‌های بین‌المللی اعزام کنید، چون ایران سمبل ایثار و مقاومت است.

 

یک شنبه 30 شهریور 1393  8:32 AM
تشکرات از این پست
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

تیم فوتبال امید از دور رقابت ها حدف شد

تیم ملی فوتبال امید ایران با مشخص شدن نتیجه دیدار دو تیم ویتنام و قرقیزستان از صعود به مرحله دوم بازی های آسیایی باز ماند.

در هفتمین روز مسابقات فوتبال بازی های آسیایی دو تیم ویتنام و قرقیزستان که در گروه ایران بودند، به مصاف یکدیگر رفتند ویتنام یک بر صفر به پیروزی رسید.

با این نتیجه تیم امید فوتبال ایران از راهی یابی به مرحله دوم مسابقات فوتبال هفدهمین دوره بازی های آسیایی بازماند.

تیم فوتبال امید ایران در نخستین مسابقه خود 4 بر یک برابر ویتنام مغلوب شد و در دومین دیدار نیز به تساوی یک بر یک برابر تیم قرقیزستان دست یافت.

سه شنبه 1 مهر 1393  1:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها