0

از لئوناردو دی کاپریو برای فعالیت‌های زیست‌محیطی‌اش تجلیل می شود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

از لئوناردو دی کاپریو برای فعالیت‌های زیست‌محیطی‌اش تجلیل می شود

از لئوناردو دی کاپریو برای فعالیت‌های زیست‌محیطی‌اش تجلیل می شود
 
برنامه ابتکار جهانی کلینتون امسال در دهمین سال برگزاری‌اش در مراسمی که 21 سپتامبر با جشنی در منهتن برگزار می‌شود از لئوناردو دی کاپریو برای برنامه هایش در حمایت از محیط  زیست تجلیل می‌کند.
 
در این برنامه از عاطفه یحیی‌آغا رییس جمهوری کوسووو نیز برای برنامه های صلح دوستانه اش تجلیل می شود.
 
برنامه ابتکار جهانی که هر سال شماری از مشهورترین فعالان جهانی را میزبانی می کند، امسال از ست مایرز به عنوان میزبان این برنامه دعوت کرده است. جوایز این برنامه امسال توسط مادلین آلبرایت وزیر امور خارجه پیشین آمریکا، توت لانگوریا و رندی جکسون اهدای می شود.
 
بنیاد کلینتون که این برنامه را اجرا می‌کند، حمایت از سلامت، آموزش و تغییرات آب و هوایی در سطح جهان را برای ایجاد زندگی بهتر برای میلیون‌ها تن از مردم جهان، سرلوحه کار خود قرار داده است.
 
چلسی کلینتون دختر بیل کلینتون ریس جمهوری پیشین آمریکا درباره این برنامه گفت: خانواده من مفتخر است که از مهمترین چهره‌هایی که در دنیای سرگرمی شناخته می‌شوند، برای گسترش این برنامه‌ها کمک می‌گیرد.
 
بیل کلینتون و هیلاری کلینتون نیز در جشن امسال شرکت خواهند داشت.
 
در کنار دی کاپریو که به تازگی 7 میلیون دلار برای حمایت از اقیانوس‌های جهان اهدا کرد و یحیی‌آغا که نه تنها با صرب ها به صلح دست یافت بلکه با سازمان ملل برای به عضویت پذیرفته شدن کشورش تعامل کرد، گرگ آبسد و لوکاس بنیتس برای کمک به وضعیت کارگران در آمریکا، حیات سندی برای کمک هایش در تشویق به رشد تفکر کارآفرینی در میان جوانان در خاورمیانه نیز در این جشن تجلیل می شوند.
 
باراک اوباما، عبداله دوم پادشاه اردن، مری بارا مدیر عامل کمپانی جنرال موتورز، مت دیمون به عنوان یکی از بنیانگذاران جنبش حمایت از آب، ملیندا گیتس نایب رییس بنیاد خیریه بیل و ملیندا گیتس، از دیگر شرکت کنندگان در این جشن هستند.
 
لئوناردو دی کاپریو به تازگی و در کنفرانسی با عنوان «اقیانوس ما» گفت: من به عنوان یکی از شهروندان نگران این سیاره می ایستم و فکر می کنم که این یکی از مهم ترین مسایل زمان ماست. بنیاد من اخیرا اعلام کرده بود که سه میلیون دلار به سازمان اوشیانا برای پشتیبانی از اعمالشان مبنی بر حمایت از کوسه ها، پستانداران دریایی و ساکانان کلیدی اقیانوس آرام شرقی اهدا می کند. امروز، من اینجا هستم تا بتوانم حتی منابع بیشتری را به این هدف تقدیم کنم. این تنها عملی برای حفاظت از زندگی وحشی دریایی نیست، اگر امروز کاری برای نجات اقیانوس ها نکنیم، تنها کوسه ها و دلفین ها صدمه نخواهند دید بلکه این بچه ها و نوه‌هایمان هستند که ضرر می بینند.
 
دی کاپریو که سه ماه پیش نیز یک میلیون دلار برای حمایت از فیل‌های جهان اهدا کرد، فیلم مستندی با نام «ساعت یازدهم» ساخته که درباره حفاظت از حیوانات است. او پای ثابت برنامه‌های حفاظت از محیط زیست و حیات وحش است و در برنامه های متعددی برای نجات فیل‌ها وببرها حضور یافته است.
پنج شنبه 27 شهریور 1393  6:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها