0

درخشان: کریمی از ما وقت خواسته است

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

درخشان: کریمی از ما وقت خواسته است

سرمربی پرسپولیس گفت: علی کریمی فرصت خواسته تا درباره‌ پیشنهاد ما و چگونگی کمک به پرسپولیس فکر کند.
 

خبرگزاری تسنیم: حمید درخشان در نشست خبری پیش از بازی فردا با راه‌آهن گفت: قسمتی از تیم راه‌آهن  به پرسپولیس وصل است، به دلیل اینکه یک پرسپولیسی خوب به نام حمید استیلی در این تیم فعالیت می‌کند ضمن اینکه اعضایی هم که به استیلی کمک می‌کنند از بزرگان پرسپولیس هستند و این نوید را می‌دهد که ما با تیمی بازی می‌کنیم که قسمتی از آن پرسپولیس است.

وی عنوان کرد: روز چهارمی است که با پرسپولیس کار می‌کنم. هفته گذشته راه‌آهن بازی خوبی انجام داده اما خوب نتیجه نگرفت  انگیزه زیادی برای بازی با پرسپولیس دارد.  تمام بازی‌های ما حکم فینال دارد چرا که تمام تیم‌ها انگیزه دارند پرسپولیس را شکست دهند.

درخشان ادامه داد: بازیکنان من حتما این را می‌دانند و من به آنها انتقال می‌دهم که هر بازی برای پرسپولیس حکم فینال را دارد. این بچه‌ها واقعا اعتماد به نفس من را زیاد کردند و با دل و جان بازی کردند. آنها سربازان پرسپولیس هستند و انشاءالله  در جبهه‌هایی که می‌خواهند بجنگند، موفق باشند.

سرمربی پرسپولیس درباره خروج برخی بازیکنان از فهرست پرسپولیس اظهار داشت: هفته آینده جلسه‌ای در این باره برگزار می‌کنیم. چند بازیکن نمی‌توانند در این فصل به ما کمک کنند، همانند پولادی که مشکل خدمتی دارند. قسمتی از این مشکل دست ما بوده و قسمت دیگر آن دست حوزه نظام وظیفه است. باشگاه رایزنی‌های خود را انجام می‌دهد تا مشکل این بازیکن را حل کند. اگر این مشکل برطرف نشود، باید در این پست‌ها بازیکن جایگزین بیاوریم و این بازیکن جایگزین نیز در نیم‌فصل به ما اضافه خواهد شد.

وی درباره اینکه موضوع بازگشت کریمی به پرسپولیس به کجا کشیده شد، گفت: باید از علی کریمی تشکر کنم که جواب ما را می‌دهد و توانستیم چند بار با او صحبت کنیم. اینکه چگونه به ما کمک خواهد کرد، موضوعی است که کریمی فرصت خواسته تا درباره‌اش فکر کند اما بهترین راه را برای کمک گرفتن از او انتخاب خواهیم کرد.

درخشان خاطرنشان کرد: تلاش‌مان این است که راهی را در پرسپولیس ایجاد کنیم تا کریمی یک نیم‌فصل در کنار تیم باشد و اگر قرار به بازی نکردنش‌ هم باشد فرصتی ایجاد خواهیم کرد که به خوبی از پرسپولیس خداحافظی کند چرا که کریمی یک بازیکن بزرگ در فوتبال کشورمان است.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 26 شهریور 1393  3:55 PM
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

پاسخ به:درخشان: کریمی از ما وقت خواسته است

یعنی اگه علی کریمی در حال حاضر به هرعنوانی چه مربی و چه بازیکن  برگرده واقعا بی عقلی کرده البته بعید میدونم برگرده ولی امان از دستای پشت پرده

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 26 شهریور 1393  3:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها