0

مشخصات خودروی چانگان ایدو Eado

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

مشخصات خودروی چانگان ایدو Eado

چانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودرو
 

مشخصات خودروی چانگان ایدو Eado (تصاویر)

چانگان ایدو دارای پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپه DOHC است که 1.6 لیتر حجم دارد و می‌تواند حداکثر 122 اسب‌بخار در 6000 دور در دقیقه و 160 نیوتن‌متر در 4000 تا 5000 دور در دقیقه را تولید کند. ایدو دقیقاً 4620 میلیمتر طول، 1820 میلیمتر عرض و 1490 میلیمتر ارتفاع دارد و فاصله بین دو محور این چینی 2660 میلیمتر است. وزن خالص این خودرو نیز (با گیربکس خودکار) 1325 کیلوگرم می‌باشد. متاسفانه سایپا اطلاعات دقیقی از مشخصات این خودرو را منتشر نکرده ولی روی این خودرو دو نوع گیربکس قابل نصب است. اولی 5 سرعته دستی و دومی 4 سرعته خودکار است که امیدواریم نمونه خودکار در نهایت روی خط تولید سایپا برود.

چانگان ایدو از نظر تجهیزات در چندین سطح مختلف ارایه شده است. فرض کنیم کامل‌ترین مدل به بازار ما بیاید یعنی روی آن امکاناتی نظیر رینگ 16 اینچی آلومینیومی، چراغ‌های مه‌شکن جلو، سانروف، گرمکن برای آینه‌های جانبی، روکش چرمی برای صندلی‌ها و غربیلک فرمان، سیستم صوتی با قابلیت پخش DVD و MP3 و مجهز به 6 بلندگو، کیسه هوا برای سرنشینان جلو، کناری و پرده‌ای، سیستم‌های پایداری و ترمز ABS، EBD، BA، ESP، TCS، دوربین عقب و سنسور پارک در عقب نصب شده است. البته این امکانات در کامل‌ترین نمونه‌ها نصب شده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که نسخه وارد شده به بازار کدام یک از این تجهیزات را روی خود دارد.

می‌رسیم به قیمت ایدو، جاییکه هیچ‌گونه اطلاعاتی در مورد قیمت نهایی این خودرو منتشر نشده و تنها نکاتی که می‌دانیم این است که این خودرو به صورت CBU وارد خواهد شد و هم‌اکنون سایپا با پیش پرداختی 35 میلیونی مشغول پیش فروش این خودرو می‌باشد و اولین نمونه‌های آن در آذرماه تحویل داده می‌شوند. در هر صورت باید منتظر بمانیم تا اولین نمونه‌های این خودرو وارد بازار شوند و ببینیم که در نهایت با چه قیمتی به دست مشتریان خواهد رسید .
چانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودرو


چانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودروچانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودرو


چانگان ایدو ,تصاویر چانگان ایدو ,عکس خودرو

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 24 شهریور 1393  7:47 PM
تشکرات از این پست
alifanoodi
دسترسی سریع به انجمن ها