0

برخورد پیاپی ۱۱ خودرو در جاده خاوران |عکس|

 
moradi92
moradi92
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 3481

برخورد پیاپی ۱۱ خودرو در جاده خاوران |عکس|

برخورد پیاپی ۱۱ خودرو در جاده خاوران 

برخورد شدید و پی در پی اتوبوس و ۱۰ خودرو سواری با یکدیگر درجاده خاوران باعث مصدومیت تعدادی از سرنشینان وسائل نقلیه مذکور شد.

جام جم سرا: ساعت ۱۹:۲۸ شب گذشته با اعلام وقوع یک حادثه رانندگی به سامانه ۱۲۵ و درخواست کمک از آتش نشانی، بلافاصله آتش نشانان به همراه تیم نجات به مسیر شرق به غرب جاده خاوران، روبروی مرکز تعویض پلاک خودرو رفتند.
بنا به گفته فرمانده تیم عملیاتی آتش نشانی تهران، برخورد یک دستگاه اتوبوس سرویس درون شهری با دو دستگاه سواری پراید و رانا منجر به برخورد این دو خودرو سواری با ۸ خودرو سواری دیگر شده بود و دو بانوی حدودا ۵۰ و ۳۵ ساله از سرنشینان خودروی پراید مصدوم شده، داخل اتاقک خودرو گیر افتاده بودند.

قاسم اکبری افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن کردن محل حادثه و قطع برق خودروهای تصادفی و جلوگیری از نشت بنزین و همچنین قطع گاز چند دستگاه خودروی گازسوز، با استفاده از ابزار هیدرولیکی نجات، بدنه خودروی پراید را بریده و توانستند هر دو محبوس شده را به بیرون از خودرو منتقل کرده و تحویل عوامل اورژانس دهند.
به گزارش جام جم سرا، درجریان تصادف زنجیره‌ای ۱۱ خودرو با هم، تعدادی از سرنشینان این خودرو‌ها نیز مجروح شدند که در‌‌ همان محل توسط عوامل اورژانس به صورت سرپایی مداوا شدند.

علت بروز این حادثه از سوی پلیس راهور در حال بررسی است.

      

 

دوشنبه 24 شهریور 1393  2:47 AM
تشکرات از این پست
sayyed13737373 mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها