0

تمام موجودی آیفون 6 پلاس‌ برای 28 شهریور پیش فروش شد!

 
iphone6
iphone6
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1393 
تعداد پست ها : 168

تمام موجودی آیفون 6 پلاس‌ برای 28 شهریور پیش فروش شد!

به نظر می‌رسد تقاضای بی‌سابقه‌ای برای فبلت اپل وجود دارد و علاقه‌مندان به آیفون و البته علاقه‌مندان به فبلت‌ها برای خرید آیفون پلاس وارد عمل شده‌اند. کسانی که از این به بعد آیفون 6 پلاس پیش‌خرید کنند با تاخیری سه الی ۴ هفته‌ای محصول مورد نظر خود را دریافت خواهند کرد. 

 طبق اعلام وب سایت رسمی شرکت اپل تمام آیفون 6 پلاس‌های موجود پیش فروش شده و سفارشات جدید ۳ الی ۴ هفته به تعویق می‌افتند. به نظر می‌رسد تعداد زیادی آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ هم به فروش رفته ولی کسانی که در حال حاضر این محصول را سفارش دهند در تاریخ ۲۸ شهریور طبق برنامه قبلی و بدون تاخیر محصول خود را دریافت خواهند کرد.

انتظار می‌رود تا از جمعه‌ی این هفته هر دو مدل در فروشگاه‌های اپل عرضه ‌شوند ولی با توجه به تقاضای بالای آنلاین برای آیفون 6 پلاس شاید عرضه این محصول با تعداد بالا در این فروشگاه‌ها ممکن نباشد. طبق اعلام شرکت اپل تا پایان سال میلادی جاری هر دو مدل آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در بازار ۱۵۰ کشور جهان عرضه خواهند شد.

 

آیفون همچنان مهمترین محصول شرکت اپل است و طبق محاسبات نیمی از درآمد ۱۷۱ میلیارد دلاری سال گذشته شرکت اپل از فروش محصولات آیفون بدست آمده است. همچنین از اوایل سال ۲۰۱۵ عرضه‌ی اپل واچ نیز آغاز می‌شود. با توجه به کاهش سهم این شرکت از بازار فروش تبلت‌ها به نظر می‌رسد اپل امیدوار است تا فروش بالای اپل واچ جبرانی بر کاهش فروش آیپد باشد.

یک شنبه 23 شهریور 1393  3:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها