0

اتلتيکو فاتح دربي مادريد شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

اتلتيکو فاتح دربي مادريد شد

 

اتلتيکو مادريد در عرض سه هفته براي دومين بار رئال مادريد را شکست داد.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان سیمئونه با ارائه یک بازی جسورانه در برنابئو پیروز شدند. اتلتیکو با گلهای آردا توران و تیاگو در مقابل تک گل رونالدو با نتیجه دو بر یک در مقابل رئال به پیروزی رسید.
 
اتلتیکو تلافی 15 سال نباختن به رئال را در یک سال اخیر در آورده است. روخی بلانکوها برای دومین بار در یک سال اخیر در زمین رئال پیروز شدند، رکوردی که این تیم برای اولین بار در تاریخ خود به آن دست پیدا کرد.
اتلتیکو در حالی که سیمئونه محروم را روی سکوها می دید، با یک بازی حساب شده سه امتیاز را کسب کرد تا رئال پس از دومین شکست پیاپی خود به سمت بحران شیرجه بزند.

اتلتیکو در دقیقه 9 با گل زودهنگام تیاگو روی یک ارسال توانست که پیش بیافتد. پس از آن رئال با حمایت هودارانش بازی را بدست گرفت و بالاخره رونالدو از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.

پس از گل رونالدو تا پایان نیمه اول ، رئال فرصت های بسیار زیادی در اختیار داشت تا از حریف پیش بیافتد اما موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفتند تا  نیمه اول با نتیجه یک بر یک به اتمام برسد.

در نیمه دوم اتلتیکو دوباره بازی را همان طور که می خواست تحت کنترل خود در آورد و در نهایت در دقیقه 77 این آردا توران بود که در دقیقه 77 گل پیروزی بخش تیمش را روی یک حرکت تیمی به ثمر رساند.

اتلتیکو مادرید پس از به ثمر رساندن گل دوم بازی را کنترل کرد و توانست که با کسب سه امتیاز ارزشمند این بازی، فاصله دو امتیازی خود را با صدر جدول لالیگا حفظ کند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 23 شهریور 1393  7:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها