0

نمازی: با قهرمانی در لیگ ، ناکامی آسیا را جبران می کنیم

 
hohamed
hohamed
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1393 
تعداد پست ها : 19

نمازی: با قهرمانی در لیگ ، ناکامی آسیا را جبران می کنیم

فرید نمازی بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز اظهار کرد: بازی با تاسیسات دریایی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود که خوشحالیم که مقابل این تیم خوب و با انگیزه توانستیم پیروزباشیم و سه امتیاز را به دست آوریم.تیم تاسیسات دریایی یکی از مدعیان لیگ برتر است که با اضافه شدن وحید شمسایی و بازیکنان خوب دیگر بازی های خوبی را نمایش می دهد و نتیجه ی که مقابل این تیم توانستیم کسب کنیم بسیار خوب بود و این پیروزی شروعی بود برای برد های دیگر تیم دبیری تا نتایج ضعیف لیگ قهرمانان آسیا را در لیگ جبران کنیم.

وی تاکید کرد: تیم فوتسال دبیری تبریز یکی از تیم های خوب لیگ برتر است و امیدوار هستیم با ارائه بازی های خوب هم دل هواداران این تیم را شاد کنیم و هم قهرمانی فصل گذشته را تکرار کنیم .

بازیکن تیم فوتسال دبیری تصریح کرد: در مسابقات آسیایی تیم دبیری عملکرد خوبی داشت ولی به خاطر مسائل و مشکلاتی که در این بازی های برای تیم به وجود آمد نتوانستیم نتایج دلخواه و مدنظر خودمان را کسب کنیم ولی با در نظر گرفتن شرایط مسابقات مقام سوم نمی تواند بد باشد .

وی خاطرنشان کرد: کار کردن با حسین شمس بسیار عالی است و هر بازیکنی آرزو دارد با این مربی کار کند که ما هم خوشحالیم که حسین شمس سرمربی تیم ما است.

فرید نمازی گفت: بازی اول عملکرد خوبی نداشتیم و به خاطر اینکه بازیکنان تازه از مسابقات آسیایی برگشته بودند خوب نبودند ولی در بازی دوم جبران کردیم و پیروزی خوبی را به دست آوردیم که امیدوارم در بازی بعد نیز نتیجه ی خوبی را کسب کنیم و یکی از مدعیان قهرمانی باشیم.

شنبه 22 شهریور 1393  9:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها