0

کلاهبرداري با فيش بانکي جعلي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

کلاهبرداري با فيش بانکي جعلي

کلاهبرداري با فيش بانکي جعلي

رئيس پليس آگاهي استان کرمانشاه از دستگيري فردي خبر داد که با جعل فيش بانکي، مبلغ 250 ميليون ريال کلاهبرداري کرده بود.
شهرخبر: سرهنگ عليرضا مرزباني گفت: در پي وصول يک فقره پرونده از کلانتري 13 شهرستان کرمانشاه مبني برکلاهبرداري از يکي ازشرکت هاي مواد شوينده در اصفهان با جعل فيش بانکي، موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.
 
وي افزود: مدير عامل يک شرکت مواد شوينده در اصفهان با طرح شکايتي اعلام کرد فردي با شرکت تماس گرفته و ضمن معرفي خود، درخواست خريد 10 تن انواع مواد شوينده راداشته و قبض واريز مبلغ کالا را نيز به ارزش 25 ميليون تومان فاکس نموده و چون که ايام، مصادف با تعطيلات بوده امکان بررسي فيش واريزي ازطريق بانک ميسر نشد و مواد شوينده با يک دستگاه کاميون به کرمانشاه ارسال شد، اما پس از بررسي متوجه جعلي بودن فيش بانکي شدم.
 
رئيس پليس آگاهي افزود: پس از اخذ اظهارات شاکي بلافاصله ماموران با راهنمايي راننده کاميون به محل تخليه کالا مراجعه اما اثري از کالاي تخليه شده و فرد مورد ادعا نبود که در ادامه باتحقيقات گسترده و تيزهوشي پليس فردکلاهبردار شناسايي و دريک اقدام ضربتي دستگير شد.
 
اين مقام مسئول بيان داشت: در ابتدا متهم منکر هرگونه بزه انتسابي بود ولي با ارائه مدارک و مستندات و مواجعه حضوري با راننده کاميون حمل کننده کالا به جعلي بودن فيش بانکي و کلاهبرداري از شاکي اعتراف و بيان داشت مواد شوينده را بلافاصله به تهران منتقل و به فرد ناشناسي فروخته و قادر به معرفي خريدار اموال مسروقه نمي‌باشد.
مرزباني در پايان تصريح کرد: متهم به همراه پرونده تشکيل شده جهت صدورحکم به مرجع قضائي معرفي شد.

 

شنبه 22 شهریور 1393  6:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها