0

علی دایی برکنار شد؛ درخشان سرمربی جدید

tachberdee
tachberdee
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4133

علی دایی برکنار شد؛ درخشان سرمربی جدید

علی دایی از مربی گری باشگاه پرسپولیس برکنار شد. این خبر را رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می دهد.

نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز (چهارشنبه) برگزار و پس از این جلسه شایعه شد که اعضا به این جمع بندی رسیده‌اند که همکاری علیرضا رحیمی (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) و علی دایی (سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس) با این باشگاه باید به پایان برسد و به جای آنها بهروز منتقمی و حمید درخشان به ترتیب مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس را برعهده بگیرند.

چهارشنبه 19 شهریور 1393  2:58 PM
تشکرات از این پست
kordabadi nazaninfatemeh sayyed13737373
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 81124

پاسخ به:علی دایی برکنار شد؛ درخشان سرمربی جدید

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از برکناری علی دایی خبر داد. وی این خبر را در گفتگو با خبرنگار مهر تایید کرد و گفت: براساس تصمیم هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز حمید درخشان تیم را تحویل می گیرد.

خبرگزاری مهر: حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس لحظاتی پیش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نشست امروز هیات مدیره این باشگاه گفت: علی دایی از سمت سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد و فعلا درخشان سرمربی شده است.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در شرایطی این خبر را اعلام کرد که سرخپوشان تهرانی در هفت هفته ابتدایی نتایج قابل قبولی کسب نکرده اند و صاحب دو پیروزی، 2 تساوی و 3 باخت شده اند. علی دایی در شرایطی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس کنار گذاشته شده است که طی هفته های گذشته صحبت های مبنی بر برکناری وی از سوی هیات مدیره مطرح شده بود.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 19 شهریور 1393  3:55 PM
تشکرات از این پست
sayyed13737373 tachberdee
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 81124

پاسخ به:علی دایی برکنار شد؛ درخشان سرمربی جدید

معلومه اینم یه تصمیم عجولانه بوده .امیدوارم وضع بدتر از قبل نشه

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 19 شهریور 1393  3:57 PM