0

التماس رسانه‎ای یک خانواده اسکاتلندی برای نجات دخترشان از جهاد نکاح + تصاویر

 
karkas074
karkas074
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 2109
محل سکونت : Qom

التماس رسانه‎ای یک خانواده اسکاتلندی برای نجات دخترشان از جهاد نکاح + تصاویر

(بسم الله الرحمن الرحیم)

پدر یک دختر اسکاتلندی که دخترشان به داعش پیوسته است؛ اظهار داشت: اقصی دختر بسيار خوبي بود و ما نمي‎دانيم چه شد که به اين مرحله رسيد. اصلا جهاد نکاح چیست؟! ما یک خانوده مسلمان و معتدل هستیم كه اين قضيه ضربه سنگيني بر ما وارد كرد.

روزنامه "ديلي ميل"‌انگلیس در گزارشي نوشت: والدين «اقصي محمود» دختر 20 ساله ساکاتلندی كه خانواده خود را ترك كرده تا به تروريست هاي داعش بپيوندد؛ تصاويري از دوران كودكي و نوجواني وی در شبكه هاي اجتماعي منتشر كردند تا دخترشان با ديدن اين تصاوير به آغوش خانواده باز گردد.

«مظفر محمود» پدر اقصی٬ در تصویر زیر وقتی دخترش کودکی شیرخواره بوده٬ وی را برای عکس گرفتن آماده می‎کند.

اقصي منزل خود را در محله گالاسكو كشور استكاتلند در نوامبر سال 2013 به قصد سوريه ترك كرده و پس از رسيدن به سوريه با يكي از تروريست هاي داعش ازدواج كرد.


در يكي از تصاوير اقصي در رستوران است و در كنارش بطري "ان برو" كه از مشروبات مورد علاقه وي مي باشد نشان داده مي شود. پس از انتشار اين تصوير در شبكه هاي اجتماعي٬ اقصي در كامنتي بر روي اين تصوير نوشت كه دلش براي نوشيدن اين مشروب تنگ شده است(!).

 

پدر اقصي در گفتگو با ديلي ميل گفت: اقصي دختري بود كه ترانه هاي انگليسي گوش مي‎داد و به داستان هاي هري پاتر علاقه بسیاری داشت و آنها را مطالعه مي كرد. وقتی از مرز تركيه با من تماس گرفت و به من گفت كه شما را در روز قيامت مي‎بينم و دستان شما را مي گيرم و به بهشت مي‎برم(!) بسیار تعجب کردم.


مظفر محمود خاطرنشان کرد: اقصی دختر بسيار خوبي بود و ما نمي‎دانيم چه شد که به اين مرحله رسيد. اصلا جهاد نکاح چیست؟! ما یک خانوده مسلمان و معتدل هستیم كه اين قضيه ضربه سنگيني بر ما وارد كرد.

 

والدين اقصي امیدوار بودند دخترشان كه بسیار به درس علاقه‎مند است؛ روزي پزشک شود ولي متأسفانه او به تروريست هاي داعش پيوسته و آينده اش مشخص نيست.


مادر اين دختر 20 ساله در نامه اي به وی نوشت: از تو خواهش مي‎كنم كه به خانه‎ات بازگرد،‌ ما بسیار مشتاق ديدار تو هستيم.‌ تو را به خدا سوگند می‎دهم بازگرد. ما دوستت داریم.

اللهم عجل لولیک الفرج

سه شنبه 18 شهریور 1393  2:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها