0

واليباليست‌ها خواهان حضور در اينچئون با خانواده‌

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

واليباليست‌ها خواهان حضور در اينچئون با خانواده‌

بازيکنان و کادر فني تيم ملي واليبال ايران خواهان حضور خانواده‌يشان در اينچئون شدند.


به نقل از سایت فدراسیون والیبال، اعضای تیم ملی والیبال ایران از امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی خواسته‌اند تا شرایطی را فراهم کند که خانواده‌ آنها بتوانند در اینچئون، محل برگزاری بازی‌های آسیایی حضور پیدا کنند.

سرپرست تیم ملی ماموریت یافته تا خواسته ملی‌پوشان را با مسئولان در میان بگذارد و به انجام برساند. خوش خبر در همین رابطه گفت: اگر مسئولان بخواهند، می‌توانند خانواده تیم ملی را در قالب یک تور به کره ببرند تا بچه‌ها از دیدن خانواده‌‌هایشان روحیه بگیرند. دوری از خانواده بازیکنان را کلافه کرده و در بازده کارشان در تیم ملی هم تاثیر منفی می گذارد.

سرپرست تیم ملی با اشاره به پرتعداد بودن مسابقات والیبال در جهان افزود: شرایط والیبال با رشته‌های دیگر متفاوت است. هیچ رشته‌ای مثل والیبال اینقدر مسابقه جهانی ندارد. یکی که تمام می‌شود، یکی دیگر شروع می‌شود. تیم‌ها دائم در مسابقه‌اند. تیم‌هایی هم که مدعی‌اند، باید مدام تمرین کنند. این است که بازیکنان‌شان نمی‌توانند در کنار خانواده‌شان باشند. به همین دلیل می‌بینیم بازیکنان تیم‌های دیگر در مسابقاتی که طولانی است، خانواده‌شان در کنارشان است. بازیکنان ما هم دائم در اردو هستند و حالا دیگر در مسابقات هم که حضور دارند، فقط برای دو - سه بازی مقدماتی و حذف شدن نیست. تیم ما مرحله به مرحله در مسابقات جهانی جلو می‌رود و همین باعث می‌شود، مدت زمان دوری بازیکنان از خانواده‌شان زیاد باشد.

خوش خبر خاطر نشان کرد: وقتی از تیم ملی نتیجه می‌خواهیم فقط نباید درخواست خودمان را شرط بدانیم، بلکه باید به درخواست ملی‌پوشان هم توجه کنیم. این بازیکنان ماه‌ها در خدمت تیم ملی بوده‌اند و حالا دیگر از دوری خانواده‌شان به ستوه آمده‌اند. برای همین به من ماموریت داده‌اند که درخواست‌شان را پیگیری کنم.

 

سه شنبه 18 شهریور 1393  12:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها