0

مدیر تجاری PES: “پیش از این که FIFA 15 را ببینم، نگران بودم”

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

مدیر تجاری PES: “پیش از این که FIFA 15 را ببینم، نگران بودم”

 
در سال های اخیر FIFA گوی سبقت را از تمامی بازی های فوتبال ربوده است اما پس از عرضه ی کنسول های جدید در سال گذشته، PES آماده رقابت مجدد است.
 
Adam Bhatti، مدیر تجاری PES اذعان کرده که از بابت عقب افتادن از FIFA در سال ۲۰۱۵ نگران بوده تا این که بازی FIFA 15 را مشاهده کرده است. او این گونه به بیان اظهارات خود پرداخته است:
 
“قصد بی احترامی ندارم اما من تا قبل از این که FIFA 15 را ببینم، نگران بودم. می دانم که آن ها بسیاری از تمرکز خود را بر رو مدهای بازی و محتوای این چنینی گذاشته اند، شاید برای امسال بر روی این ها متمرکز بوده اند. اما ما برای رسیدن به رقابت کاملاً سریع حرکت کردیم، سریع تر از آن چه فکرش را می کردم. گمان می کنم بسیاری از این سرعت به خاطر موتور FOX بوده است.”
 
او درباره قدرت موتور بازی سازی FOX این گونه توضیح می دهد:
 
” FOX موتور بسیار قدرتمندی است و من مطمئن هستم شما قدرت آن را در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain دیده اید. فکر می کنم موفق به ساخت یک بازی شده ایم که در نگاه اول واقعاً خوب به نظر می رسد.
 
البته همچنان در حال حرکت رو به جلو است و ما در حال کار بر روی انیمیشن ها و گرافیک بصری هستیم به این دلیل که کار ما تمام نشده است و مقداری دیرتر بازی را عرضه می کنیم بنابراین زمان بیشتری برای پرداخت (پولیش) بازی داریم. در حال حاضر در جایگاه واقعاً خوبی به سر می بریم.”
 
بازی PES 2015 در تاریخ ۲۳ نوامبر و حدود ۲ ماه دیرتر از FIFA 15 روانه بازار می شود.
دوشنبه 17 شهریور 1393  10:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها