0

دلخوری ملی پوشان والیبال ازرئیس جمهور

 
borkhar
borkhar
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 19319
محل سکونت : اصفهان

دلخوری ملی پوشان والیبال ازرئیس جمهور

 

 ملی‌پوشان والیبال پس از خلق حماسه و شگفتی در مسابقات والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۴ لهستان، از برخی مسئولان کشور دلخورند.

 
تیم ملی والیبال ایران بر خلاف انتظارها، در مسابقات والیبال قهرمانی جهان، ایتالیا دومین تیم پرافتخار تاریخ والیبال جهان را شکست داد. نمایش فوق العاده تیم ملی والیبال در مقابل تیم آمریکا موجب برانگیخته شدن غرور ملی ایرانیان شد و موجب گشت تا همه جهانیان انگشت حیرت به دهان بگیرند؛ پیروزی هایی که اتفاقی بدست نیامد و حاصل تلاش شبانه روزی سربازان والیبال ایران بود.
 
ملی‌پوشان نشان دادند که ایرانی نه تنها چیزی از دیگران کم ندارد بلکه می تواند بر قله رفیع افتخارات نیز بایستد. اما کم لطفی مسئولان ورزش به آن‌ها و نادیده گرفتن موفقیت های تیم ملی در قیاس فوتبال دل والیبالیست‌ها را شکست.
 
بعد از پیروزی تیم ملی والیبال کشورمان در مقابل تیم والیبال ایتالیا و تیم والیبال آمریکا، بسیاری از کارشناسان برای ارایه تشویقات مالی و غیر مالی اعضای تیم ملی والیبال ایران اذعان داشتند چرا که این موضوع در مورد سایر رشته های ورزشی مخصوصا فوتبال به طور مستمر، جریان دارد. اما برخلاف هر بازی فوتبال که حتی میزان پاداش نیز اعلام می شود در مورد پیروزی های اخیر تیم ملی والیبال، حتی یک اظهار نظر هم از وزارت ورزش شاهد نبودیم.
 
از طرف دیگر یکی از بازیکنان تیم ملی والیبال نیز با تاکید بر اینکه بازیکنان تیم ملی والیبال ایران آنقدر عزت نفس دارد که مانند خیلی ها پاداش خود را گدایی نکنند گفت: آقاى رئیس جمهور زحمت می کشند و براى باخت تیم ملی فوتبال کشورمان به تیم فوتبال آرژانتین پیام تبریک می دهند لیکن در حالی که ما(تیم ملی والیبال ایران) با اقتدار، دو تیم مطرح در عرصه والیبال یعنی ایتالیا و آمریکا را شکست داده ایم از کسى صدایى برنخواسته است!

خدایا دلم به سان قبله نماست...وقتی عقربه اش به سمت "تو"می ایستد آرام می شود

"ان الله مع الصابرین ...همانا خداوند با صابرین است"

دوشنبه 17 شهریور 1393  10:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها