0

سواستفاده از دختران جوان با نام آقای بازیگر

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سواستفاده از دختران جوان با نام آقای بازیگر

سواستفاده از دختران جوان با نام آقای بازیگر

رییس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که با ایجاد صفحه جعلی به نام یکی از سوپراستارهای سینمای ایران از دختران جوان اخاذی می‌کرد.
خبرگزاری ایسنا: رییس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که با ایجاد صفحه جعلی به نام یکی از سوپراستارهای سینمای ایران از دختران جوان اخاذی می‌کرد.

سرهنگ محمدمهدی کاکوان در تشریح جزییات این خبر گفت: در دوازدهم مردادماه امسال شکایتی از سوی وکیل یکی از بازیگران معروف سینما به نام «ب» برای بررسی به پلیس فضای تولید و تبادل تهران بزرگ ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه این وکیل در اظهارات خود عنوان داشت که فرد یا افرادی اقدام به راه‌اندازی صفحه‌ای در فیسبوک با نام و نشان این بازیگر کرده‌اند، گفت: این در حالی رخ داد که این بازیگر در خارج از کشور به سر می‌برد و افرادی به قصد سودجویی اقدام به ایجاد صفحه‌ای در فیسبوک به نام این بازیگر معروف سینما کردند.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان با مهندسی اجتماعی معکوس توانستند با گرداننده این صفحه ارتباط برقرار گرفته و در اقدامی غافلگیرانه و در حالی که قصد اخاذی از دختری 24 ساله را داشت، دستگیر کردند.

کاکوان با بیان اینکه ماموران در بررسی کامپیوتر شخصی این فرد متوجه شدند که این فرد از چهار دختر جوان دیگر اخاذی کرده است، گفت: بررسی‌ها نشان داد که این فرد با راه‌اندازی صفحه‌ای در فیسبوک به نام این بازیگر معروف مرد سینمای ایران بعد از مدتی به بهانه دعوت از دختران برای حضور در فیلم‌ها و سریال‌ها از آنها هدیه و مبالغی پول دریافت کرده و پس از آن، ارتباط خود را با این دختران قطع می‌کرده است.

وی با بیان اینکه بررسی‌ها نشان داد که این فرد در ابتدا از طریق کامنت‌نویسی با دختران جوان ارتباط برقرار کرده و پس از آن با تکیه بر شباهت صدایش به این بازیگر معروف، تماس تلفنی با قربانیان خود برقرار گرفته و از آنها اخاذی می‌کرد، گفت: علاوه بر شباهت فوق‌العاده صدای این متهم به بازیگر معروف مرد، این متهم سعی می‌کرده با استفاده از تکیه کلام و نحوه گویش برخی کلمات این بازیگر، به دختران نزدیک شود.

به گفته رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ، متهم به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

 

یک شنبه 16 شهریور 1393  11:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها