0

3 ایده جالب برای رنگی کردن چیدمان تان

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

3 ایده جالب برای رنگی کردن چیدمان تان

 

3 ایده جالب برای رنگی کردن چیدمان تان
اگر می خواهید با کمترین هزینه چیدمان های اتاق تان را رنگی کنید با ما همرا شوید.

آیا می خواهید چیدمان فضای خانه تان را با توجه به بودجه تان تغییر دهید؟ شما می توانید برای چیدمان های مختلف یک سری از وسایل تان را ثابت نگه دارید که همین مساله به بودجه تان بسیار کمک می کند.
در اینجا ما یک اتاق نشیمن داریم که داخل آن یک مبل سنتی، یک میز جلو مبلی که تلفیقی از شیشه و اهن است وجود دارد. دیوارهای این اتاق هم به رنگ بژ هستند. ما به شما یاد می دهیم که با اضافه کردن رنگ های می توانید دکوراسیون تان را تغییر دهید.
 
دکوراسیونی گرم با رنگ های قرمز :
رنگ های گرمی با تم رنگی قرمز بیشتر مناسب فصل پاییز هستند. یک چراغ رومیزی قرمز می تواند تمام توجه ها را به سمت میز کنار مبلی جلب کند. برای تکمیل کردن دکوراسیون تان می توانید از یک فرش با ترکیب رنگی قرمز و سفید، کوسن های قرمز و تلفیقی قرمز و سفید و دو تابلو کوچک قرمز روی دیوارتان استفاده کنید. تنها نکته این است که در استفاده از رنگ قرمز نباید زیاده روی کنید و باید تعادل را رعایت کنید.
 
دکوراسیونی با رنگ آبی مناسب فصل زمستان :
برای داشتن یک دکوراسیون زمستانی می توانید از رنگ آبی استفاده کنید. برای داشتم این دکور زمستانی ابتدا برای میز جلوی مبلی تان از 3 گلدان سفالی آبی در سایزهای مختلف استفاده کنید. با این کار تمام توجه ها را به میز جلو مبلی تان جلب می کنید. برای کامل کردن دکوراسیون می توانید از یک چراغ رومیزی با پایه آبی، کوسن و فرش هایی با تلیفق رنگی آبی و سفید، یک تابلو نقاشی با زمینه آبی و حتی یک ساعت رومیزی با صفحه آبی استفاده کنید. نکته مهم در اینجا این است که برای به کار بردن رنگ آبی نباید از یک تم آبی استفاده کنید و حتما باید ترکیبی از چند تم رنگ آبی باشد.
 
دکوراسیونی با رنگ ارغوانی و بنفش برای بهار و تابستان :
رنگ ارغوان یا بنفش روشن رنگ سال 2014 است. در این دکور کانون اصلی مانند دکور اول همان چراغ رومیزی با پایه ارغوانی تیره است. می توانید از یک فرش و کوسن هایی با ترکیب رنگی ارغوانی روشن و سفید استفاده کنید. چون در انیجا از ارغوانی روشن استفاده کرده ایم برای جان دادن به دکوراسیون از رنگ های زرد پر رنگ هم استفاده می کنیم که بیشتر دکورمان را از حالت بهاری به تابستانی سوق می دهد.
تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

پنج شنبه 13 شهریور 1393  11:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها