0

دستگیری کلاهبردار یک میلیاردی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دستگیری کلاهبردار یک میلیاردی

دستگیری کلاهبردار یک میلیاردی

رئیس پلیس فتای آذربایجان غربی از دستگیری کلاهبردار اینترنتی یک میلیارد ریالی در شهرستان ارومیه طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

خبرگزاری فارس: دستگیری کلاهبردار یک میلیاردی
  •  

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، رئیس پلیس فتای آذربایجان غربی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فرد یا افرادی با طراحی یک فروشگاه در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری از هموطنان می کنند، موضوع سریعاً در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ کوره بلاغی افزود: با انجام تحقیقات کارشناسی و تخصصی مشخص شد که مالباختگان از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام به خرید گوشی تلفن همراه کرده و پس از ثبت خرید و پرداخت اینترنتی مبلغ مورد نظر به شماره حساب معرفی شده و بعد از چند هفته کالای مورد نظر برای آنان ارسال نشده است.

وی ادامه داد: کارشناسان و کارآگاهان پلیس فتای استان با اقدامات فنی و تخصصی در نهایت فرد کلاهبردار را شناسایی کرده و در یک عملیات پلیسی موفق شدند وی را دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس فتا منتقل کنند.

سرهنگ کوره بلاغی اظهار داشت: متهم دستگیر شده در اظهارات خویش به بزه انتسابی اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

رئیس پلیس فتای آذربایجان غربی در پایان به شهروندان توصیه کرد: برای پیشگیری از این گونه کلاهبرداری ها در هنگام خریدهای اینترنتی به آرم و لوگوی « enemad » که تحت حمایت سازمان صنعت، توسعه و تجارت است دقت کرده و در خریدهای خود با دید باز عمل کرده و فریب اینگونه تبلیغات اغوا کننده را نخورند.

انتهای پیام/

 

سه شنبه 11 شهریور 1393  5:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها