0

نتانیاهو: در صورت عقب‌نشینی اسرائیل از کرانه باختری، تونل‌های فلسطینی به قلب اسرائیل می‌رسند

 
sadeghfafi
sadeghfafi
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 2257
محل سکونت : خوزستان

نتانیاهو: در صورت عقب‌نشینی اسرائیل از کرانه باختری، تونل‌های فلسطینی به قلب اسرائیل می‌رسند

نتانیاهو:

در صورت عقب‌نشینی اسرائیل از کرانه باختری، تونل‌های فلسطینی به قلب اسرائیل می‌رسند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که اگر رژیم صهیونیستی از کرانه باختری عقب‌نشینی کند، تونل‌های مقاومت به مرکز فلسطین اشغالی خواهد رسید.
شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که"بنیامین نتانیاهو"  نخست وزیر این رژیم به صورت جدی به بازگرداندن هیئت اسرائیلی به قاهره پایتخت مصر برای ادامه مذاکرات غیر مستقیم با مقاومت فلسطین جهت ادامه آتش بس در نوار غزه فکر نمی‌کند.
 
"رفیف دروکر "خبرنگار این شبکه صهیونیستی گفت  نتانیاهو در نشست محرمانه دیروز گفته که برنامه‌ای برای اعزام مجدد هیئت اسرائیلی به قاهره برای تکمیل کردن مذاکرات ندارد، وی مدعی شده که از اینکه شکستی را به حماس وارد کرده و آنها نتوانستند در میز مذاکرات به مطالبات خود دست پیدا کنند، به خود افتخار می‌کند.
 
خبرنگار این شبکه همچنین در نقد اظهارت وی گفت: نتانیاهو البته نیمی از حقیقت را بیان کرد، چرا که کابینه وی در مذاکرات عقب نشینی کرده و گذرگاه‌های غزه را باز کرده و به افزایش محدوده صیادی فلسطینی‌ها بعد از توافق آتش بس در غزه متعهد شده است.
 
در این جلسه محرمانه نتانیاهو در جلسه مذکور گفته که اگر اسرائیل از کرانه باختری عقب نشینی کند، تونل‌های مقاومت به مرکز اسرائیل خواهد رسید.

 

سه شنبه 11 شهریور 1393  1:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها