0

فروش کنسول Wii U از ۷ میلیون دستگاه گذشت

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

فروش کنسول Wii U از ۷ میلیون دستگاه گذشت

 
Wii U اولین کنسول نسل هشتی بود که به بازار آمد. حال به نظر می رسد که فروش این کنسول از ۷ میلیون دستگاه گذشته است. همین مساله باعث می شود که این کنسول از نظر فروش، در میان کنسول های نسل هشتمی، در رتبه قرار بگیرد.
 
 
رتبه ی اول در اختیار کنسول PS4، و رتبه ی سوم نیز در اختیار کنسول Xbox One شرکت Microsoft می باشد. البته باید به این مساله اشاره کرد که ۲۱ ماه از عرضه شدن این کنسول به بازار گذشته است. از همین رو می توان به این مساله رسید که فروش این کنسول در بسیاری از ماه ها، بسیار نا مطلوب بوده است. برای مثال فروش این کنسول در هفته های متعددی نزدیک به ۳۰ هزار دستگاه بوده است. البته باید به این مساله نیز اشاره کرد که پس از منتشر شدن Mario Kart 8، فروش این کنسول بسیار بالاتر رفته است و در کمترین هفته ی خود به ۵۰ هزار دستگاه رسیده است. همین مساله باعث شده که در طی سه ماهه ی گذشته، فروش این کنسول ۱ میلیون بیشتر شود. 
 
تعداد هفت بازی برای این کنسول وجود دارند که فروششان از یک میلیون نسخه گذشته است و همچنین به طور کل، ۲۸ میلیون نسخه بازی برای این کنسول به فروش رسیده است. پر فروش ترین بازی این کنسول New Super Mario Bros. U، با بیش از ۴٫۱۸ میلیون نسخه فروش می باشد. پس از این عنوان، Nintendo Land با ۳٫۱۰ میلیون نسخه، Mario Kart 8 با ۲٫۵۸ میلیون نسخه، Super Mario 3D با ۲٫۲۳ میلیون نسخه، New Super Luigi U با ۱٫۷ میلیون نسخه Wii Party U با ۱٫۳۴ میلیون نسخه و The Legend of Zelda: The Wind Waker HD با ۱٫۰۴ میلیون نسخه قرار گرفته اند. 
سه شنبه 11 شهریور 1393  10:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها