0

مهدویان «بازگشت» را جایگزین «ژنرال» کرد/ فیلمی با موضوع بازگشت اسرا

mahdisafi
mahdisafi
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 168

محمدحسین مهدویان از آغاز تحقیقات جدیدترین اثر سینمایی خود تحت عنوان «بازگشت» با موضوع بازگشت اسرا به کشورمان خبر داد.

محمدحسین مهدویان از آغاز تحقیقات جدیدترین اثر سینمایی خود تحت عنوان «بازگشت» با موضوع بازگشت اسرا به کشورمان خبر داد.

محمد حسین مهدویان کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین وضعیت فیلمنامه «بازگشت» عنوان کرد: در حال حاضر من ساخت پروژه «ژنرال» را به بعد موکول کرده‌ام و مشغول نگارش فیلم‌نامه سینمایی «بازگشت» هستم که ابراهیم امینی و مجید ذوالفقاری نیز به من کمک می‌کنند.

وی افزود: تحقیقات این پروژه سینمایی آغاز شده است و به علت سوژه این فیلم تحقیقات تا 4 الی 5 هفته آینده ادامه خواهد داشت و پس از اتمام مراحل تحقیقات برای پروانه ساخت اقدام خواهیم کرد.

کارگردان «آخرین روزهای زمستان» تأکید کرد: فیلم سینمایی «بازگشت» فیلمی طنز است و به بازگشت اسرا به کشورمان می‌پردازد.

این کارگردان سینما اظهارداشت: به طور جدی پیگیر ساخت این فیلم و اکران این فیلم امیدوار هستیم.

مهدویان در پایان عنوان کرد: تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را سید محمد آوینی بر عهده دارد.

منبع: فارس

به امید بیداری همه

--------------------------------------------------------------------------------

تحولی در سینما

http://evolutionofcinema.rasekhoonblog.com

دوشنبه 10 شهریور 1393  2:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها