0

دستگیری ۲ خواهر به جرم سرقت ۹.۵ میلیونی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دستگیری ۲ خواهر به جرم سرقت ۹.۵ میلیونی

دستگیری ۲ خواهر به جرم سرقت ۹.۵ میلیونی

خواهرانی که با همدستی هم بیش از 95 میلیون ریال سرقت اینترنتی انجام داده بودند، توسط مأموران پلیس فتای کرمانشاه دستگیر شدند.

خبرگزاری فارس: دستگیری ۲ خواهر به جرم سرقت ۹.۵ میلیونی
  •  

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ اسدالله زحمتکش رئیس پلیس فتای کرمانشاه با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از شهروندان به پلیس فتا مراجعه کرد و مدعی شد که توسط شخص و یا اشخاصی ناشناس طی چند مرحله به صورت اینترنتی از حساب بانکی اش مبلغی بالغ بر 95میلیون ریال به صورت غیرمجاز برداشت شده است.

وی افزود: در این پرونده سارقان باتمام تلاش سعی در رد گم کردن داشتند و با ترفند نداشتن کارت بانکی از افرادی که کنار عابر بانک بودند می خواستند که شماره کارت خود را در اختیارشان قرار دهد تا با انتقال وجه از طرق اینترنت به آن حساب پول را دریافت کنند. 

زحمتکش تصریح کرد: این دو خواهر در تمام موارد از ماسک و عینک دودی استفاده کرده تا صورتشان در دوربین های بانکی مشخص نباشد اما با تلاش مستمر مأموران پلیس فتای کرمانشاه، متهمان شناسایی و دستگیر شدند. 

رئیس پلیس فتا کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: متهمان ابتدا منکر موضوع شدند اما با ارائه مدارک و مستندات لب به اعتراف گشوده و راز برداشت های اینترنتی و نحوه به دست آوردن اطلاعات کارتی را فاش کردند.

وی گفت: متهمان در بازجویی ها اظهارداشتند که کارت بانکی را در خیابان پیدا کردیم و از آنجا که رمز اول در کنار آن نوشته شده بود سریعاً رمز دوم را فعال کرده و از آن پس شروع به برداشت از حساب از طریق اینترنت کردیم.

سرهنگ زحمتکش در ادامه افزود: پس از اعتراف این دو خواهر، پرونده جهت انجام مراحل قانونی تحویل مقام قضایی داده شد و برای متهمان قرار سنگین صادر شد.

وی در خاتمه در خصوص کارت های بانکی به شهروندان توصیه کرد: هرگز رمز کارت را در کنار کارت یادداشت نکنند تا در صورت گم شدن یا سرقت کارت بانکی افراد سودجو به حساب بانکی دسترسی نداشته باشند.

انتهای پیام/

 

شنبه 8 شهریور 1393  4:30 PM
تشکرات از این پست
loga13th
دسترسی سریع به انجمن ها