0

"بررسی راهبرد مقاومت در مواجهه با رژیم صهیونیستی"

 
alifanoodi
alifanoodi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1391 
تعداد پست ها : 17248
محل سکونت : خراسان جنوبی

"بررسی راهبرد مقاومت در مواجهه با رژیم صهیونیستی"

"بررسی راهبرد مقاومت در مواجهه با رژیم صهیونیستی"

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین ترس صهیونیست ها را نقطه ضعف آنها دانست و خبر از 5 میلیون صهیونیستی داد که از ترس موشک به پناهگاه می روند.

به گزارش پایگاه اراده ملی از واحد مرکزی خبر، در برنامه گفتگوی ویژه خبری پنج شنبه شب شبکه دوم سیما، آقای ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران با توجه به محاصره غزه گفت: ما نتوانستیم خیلی از مواد و تجهیزات را فراهم کنیم ولی اراده و پایداری مقاومت مردمی موجب شد تا این کمبودها برطرف شود.

وی افزود: امکانات گردان های مقاومت در برابر ارتش های کلاسیک و ارتش های عربی خیلی ناچیز و محدود و در حد صفر است ولی در یک سال اخیر به حدی رسید که بتواند توازن وحشت ایجاد کنند.

ابوشریف تصریح کرد: هم اکنون 5 میلیون صهیونیست از ترس موشک های ما به پناهگاه می روند چرا که ما نقطه ضعف آنها را یافته ایم.

وی گفت: از 50 موشک پرتاب شده فقط 16 موشک رهگیری شدند و با هر موشک آژیر خطر به صدا درآمد.

"بررسی راهبرد مقاومت در مواجهه با رژیم صهیونیستی"

ابوشریف افزود: رهگیری مانع از رعب و وحشت آنها نیست البته هدف ما کشتن نیست بلکه به همین شکل هم ما به هدفمان رسیده ایم.

وی تصریح کرد:‌ارتش های عربی باید درس بگیرند و ببینند که ما با موشک های ساده نشان دادیم که می توانیم پیروز شویم، رژیم اشغالگر هم واقعا از هم گسیخته است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضربه اقتصادی را از دیگر نتایج پرتاب موشک های مقاومت ذکر کرد و گفت: موشک ها خیلی به اقتصاد آنها ضربه می زند چرا که با یک موشک ساده همه ادارات آنها تعطیل می شود از این رو آنها به دنبال آتش بس هستند و این نقطه ضعف آنهاست.

وی صهیونیست ها را دنبال صلح و آرامش ندانست و افزود: یاسر عرفات خواست روند مذاکرات را به پیش ببرد ولی الان 20 سال گذشته و شهرک نشین ها بیشتر شده اند ولی هیچ دست آوردی نصیب فلسطینی ها نشده است.

ابوشریف گفت: در حالی که داعش به عنوان گروهی که چهره اسلام را خراب می کنند مورد حمایت قرار می گیرند، یک دلار یا یک گلوله هم از طرف اعراب خلیج فارس یا یک ریال سعودی به ما داده نشده است.

وی افزود: ما از همه مردم می خواهیم که در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و از همه مردم نه فقط مسلمانان می خواهیم که به مردم فلسطین از نظر مادی و معنوی کمک کنند.

ابوشریف چشم انداز آینده را امیدوار کننده دانست و تصریح کرد: صهیونیست ها ان شاء‌الله از بین خواهند رفت ولی باید امت اسلامی وحدت داشته باشند و خیزش عربی-اسلامی بسیار برای ما مهم است و امید همه جهان به این خیزش است.

"بررسی راهبرد مقاومت در مواجهه با رژیم صهیونیستی"

 

191.52 مگابايت دانلود فایل تعداد دانلود: 9
 

 

جمعه 24 مرداد 1393  4:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها