0

قوانین تالار اطلاعات استخدامی/موفقیت شغلی

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : اصفهان

قوانین تالار اطلاعات استخدامی/موفقیت شغلی

باسلام و عرض ادب و احترام خدمت کاربران گرامی.

تالار اطلاعات استخدامی/موفقیت شغلی با هدف اطلاع رسانی خبرهای مهم مربوط به تالار اطلاعات استخدامی/موفقیت شغلی مهم برای کاربران علاقمند به دانستن جدیدترین و مهم ترین خبرهای این حوزه تأسیس گردیده است. این تالار برای ایجاد نظم و سهولت در دسترسی کاربران به اخبار دارای قوانینی می باشد که از کاربران تقاضا می کنم که قبل از ارسال پست در این تالار حتماً قوانین را مطالعه کنند.

 

قوانین کلی تالار:

1. پست های تکراری حذف می شوند.

.2 پست هايي كه در قسمت مربوط به خود درج نشده باشند حذف مي شوند.

 .3براي تشكر از گزينه تشكر استفاده نماييد (يعني از زدن پست هايي با مضمون تشكر ، خوب بود و ...) خودداري كنيد و در غير اين صورت آن پست حذف مي گردد.

4. تطابق مطالب ارسالی با موازین عرفی، شرعی، اخلاقی، فرهنگی، اجتماعی، قانونی و شئونات پرتال راسخون.

5. کلیه اطلاعات و آگهی های استخدامی توسط کاربران سایت ارسال می شود، لذا توجه به اصالت آگهی های استخدامی موجود و اعتبار سنجی و ارزیابی صحت و سقم محتوای آنها و کارفرمای مربوطه از مرحله خواندن آگهی تا مراحل پایانی استخدام بر عهده شخص استفاده کننده خواهد بود. ضمناً از این تاریخ(16بهمن 91)کلیه پست های استخدامی که موارد فوق را رعایت نکنند و یا اقدام به درج آگهی های تکراری نمایند(به طوری که کاربری قبلاً آن را درج کرده باشد)بدون تذکر قبلی حذف خواهند شد.

6. منبع مطلب ارسالی و آدرس وبسایت منبع ذکر شود.

7. همچنین قوانین فعالیت در انجمن راسخون را به طور دقیق مطالعه فرمایید. (برای مطالعه قوانین فعالیت در انجمن راسخون بر روی اینجا کلیک کنید.)

باتشکر

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

پنج شنبه 2 مرداد 1393  1:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها