0

اخبار و مصاحبه هاى بازيكنان و مربيان باشگاه آث ميلان

bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6374

اخبار و مصاحبه هاى بازيكنان و مربيان باشگاه آث ميلان

زلاتان: توپ طلا جایزه ای سیاسی است؛ دیگر به کسب آن فکر نمی کنم

ستاره سوئدی باشگاه میلان در صحبتهایی اعلام کرده که دیگر به فتح توپ طلا فکر هم نمی کند

به نظر می رسد که زلاتان ایبراهیموویچ، ستاره سوئدی باشگاه میلان از ماسیمو موراتی و مارکو ماتراتزی، رئیس و مدافع اینتر که همچنان در رسانه ها به صحبت کردن در مورد او می پردازند، به شدت عصبانی است.
این ستاره سوئدی همچنین نظرش را در مورد خط خوردن نام وسلی اسنایدر از فهرست نهایی نامزدهای دریافت توپ طلا مطرح کرد و اعلام کرد که سیاست نقش پررنگی در تعیین برنده این جایزه دارد
چند روز پیش رئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرد که سوپراستار سوئدی یک سال زود اینتر را ترک کرد؛ چرا که نتوانست حس قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را با این تیم تجربه کند و پس از موراتی هم نوبت به ماتراتزی بود که اعلام کرد که اگر ایبرا در ترکیب اینتر می ماند، شاید اینتر نمی توانست در فصل گذشته به سه قهرمانی برسد

زلاتان در گفت و گو با استودیو اسپورت XXL گفت:« آنها خیلی راجع به من صبت می کنند. کاملا مشخص است که من هنوز برای آنها مهم هستم ولی آنها برای من چندان مهم نیستند.»
ایبرای 29 ساله در ادامه با تمجید از وسلی اسنایدر اعلام کرد که خط خوردن نام او از فهرست نهایی نامزدهای دریافت توپ طلا ناعادلانه بوده:« خیلی ناراحت کننده است که وسلی پس از درخششی که در فصل قبل و جام جهانی داشت، به این جایزه نرسد. ولی این روزها این جایزه ها مبدل به موضوعی سیاسی شده و دیگر تمایلی به کسب آنها ندارم و ترجیح می دهم با تیمم به موفقیت برسم.»
زلاتان در بخش پایانی حرفهایش گفت:« از اولین روزی که به میلان رسیدم با توجه به جو حاکم بر باشگاه می دانستم که این تیمی است که می خواهم فوتبالم را در آن به پایان ببرم و جامهای بزرگ قهرمانی را فتح کنم. وابستگی میلان به ایبرا درست نیست و همه ما به یکدیگر وابسته ایم.»

چهارشنبه 24 آذر 1389  11:26 PM
تشکرات از این پست
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2

پاسخ به:اخبار و مصاحبه هاى بازيكنان و مربيان باشگاه آث ميلان

رونالدینیو شاید در ژانویه از میلان برود

میلان شاید رونالدینیو را ماه بعد از دست بدهد.

رونالدینیو، بازی‌ساز میلان شاید در ژانویه این تیم را ترک کند.
او نتوانسته جایی ثابت در ترکیب تیم ماسیمیلیانو آلگری بیابد و در این فصل دچار مصدومیت‌هایی هم شده است. روبرتو دی‌آسیس، برادر و مدیر برنامه‌های او گفته او شاید از میلان برود.
قرارداد رونالدینیو 30 ساله با میلان در پایان فصل منقضی می‌شود و او ممکن است همین ماه آینده از میلان برود.
دی‌آسیس می‌گوید: «فوتبال بسیار سریع پیش می‌رود. امروز رفتن از میلان دشوار به نظر می‌رسد، اما معلوم نیست در چند روز آینده چه خواهد شد. همه چیز ناگهان تغییر می‌کند.
بازگشت به برزیل به او اجازه می‌دهد دو قهرمانی که آنها را کم دارد به دست بیاورد: کوپا لیبرتادورس و قهرمانی برزیل را. برای او بسیار مهم است این دو جام را به ویترین افتخاراتش بیفزاید.
اما او کجا خواهد رفت؟ بستگی به باشگاه، مربی و پروژه‌ای دارد که به او پیشنهاد می‌شود.»

چهارشنبه 24 آذر 1389  11:27 PM
تشکرات از این پست
bardia_m
bardia_m
کاربر طلایی2

روبینیو: این میلان من را یاد رئال می‌اندازد

او تیم فعلی‌اش را با تیم قبلی‌اش مقایسه کرده است.

روبینیو، ستاره میلان این تیم را با رئال مادرید، تیم سابقش مقایسه کرده است.
او گفته: «این میلان امروز، من را یاد رئال مادرید دوران کاپلو می‌اندازد. رئال قهرمانان بسیاری داشت و مربی ایتالیایی می‌توانست تعادل مناسب را برقرار کند و فوتبالی تماشایی به نمایش بگذارد و البته در راه فتح لالیگا گام بردارد.
میلان در همان مسیر است. ما می‌خواهیم هر رقابتی را فتح کنیم و نمایشی دیدنی داشته باشیم. آلگری مربی فوق‌العاده‌ای است، همان طور که کاپلو بود.»
روبینیو بر این باور است که این تیم یادآور فوتبال به سبک سامبا خواهد بود: «یادتان باشد که این تیم برزیلی است و لذت بردن از فوتبال برای ما طبیعی است. زلاتان ایبراهیموویچ هم مانند ماست. او بازیکنی بلند است اما ظرافت زیادی در پا به توپ بودن دارد.»

چهارشنبه 24 آذر 1389  11:28 PM
تشکرات از این پست
question
question
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 172

سلام دوست عزیز

ممنون از ایجاد تاپیک ولی لطف کنید اخبار مربوط به باشگاه میلان را در تاپیک مربوط به آن ( لینک ) قرار دهید تا دودستگی ایجاد نشود و در تاپیک های دیگر به مباحث سایر تیم ها پرداخته شود .

پنج شنبه 25 آذر 1389  1:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها