0

دروغ پادشاه سعودی در مورد گروهک تروریستی "داعش"

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

دروغ پادشاه سعودی در مورد گروهک تروریستی "داعش"

 بسیاری از روزنامه های عربی امروز مدعی شدند که پادشاه عربستان سعودی در ملاقاتی اخیری که با «جان کری» وزیر خارجه آمریکا داشت، نگرانی خود را از گروهک تروریستی "داعش" ابراز کرد و گفت: من احساس وظیفه می کنم که با اهل سنت عراق رایزنی داشته باشم تا که با شیعیان علیه تروریسم متحد شوند، تا که بتوانند کشور خود را از گروه های تروریستی پاکسازی کنند.

در همین راستا روزنامه القدس العربی مدعی شد که ملک عبدالله پادشاه سعودی مراتب نگرانی خود را به ایالت متحده آمریکا رساند و از آنها درخواست کرد که هرچه سریع تر برای حل معضل بحران عراق اقدام کنند.

از سوی دیگر خبرگزاری های شیعی عراق، از جمله "المسله" در یک تحلیل خبری نوشت که عربستان به کذب و برای منحرف کردن افکار عمومی اعلام کرده که "داعش" وارد عربستان شده است. مگر "داعش" با چه کشوری پشتیبانی می شود؟!

در ادامه این تحلیل آمده: عربستان به کذب مدعی شده است که گروهک "داعش" وارد این کشور شده است، بله، وارد شده است، داعشی ها از عربستان تسلیحات گرفتند و از طریق صحرای این کشور وارد عراق شده اند.

گفتنی است چندی پیش 150 مأمور اطلاعاتی عربستان سعودی از طریق مرز عراق با استان "الحسکه" سوریه وارد شهر موصل شده‌اند. طی یک ماه اخیر بارها و بارها نیروهای ارتش عراق موفق شده اند در نقاط مختلف بر نیروهای "داعش" غلبه کرده و بعد از دستیابی به تجهیزات نظامی آنان، مشخص شده که از عربستان به تروریست ها رسیده است.

چهارشنبه 11 تیر 1393  12:15 PM
تشکرات از این پست
3762145
3762145
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1393 
تعداد پست ها : 78
محل سکونت : قم

پاسخ به:دروغ پادشاه سعودی در مورد گروهک تروریستی "داعش"

داعش تربیت شده همین عربستان پست وکثیف هست  لعنت خدا براین آل سعود نجس وکثیف.خدا دردنیا وآخرت بر عذابشان بیافزاید

شنبه 1 آذر 1393  3:35 PM
تشکرات از این پست
behnamjoodi yarabyarabyarab
دسترسی سریع به انجمن ها