0

با Moment این ساعت هوشمند زیبا که ادعا می‌کند 30 روز باتری نگه می‌دارد آشنا شوید

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

با Moment این ساعت هوشمند زیبا که ادعا می‌کند 30 روز باتری نگه می‌دارد آشنا شوید

اخیرا ساعت‌های هوشمندی در بازار پدیدار می‌شوند که باور اینکه آنها یک دستگاه هستند بسیار سخت است. خیلی وقت پیش نبود که کایروس برنامه‌اش برای تولید یک ساعت سنتی مکانیکی مجهز به یک OLED شفاف را اعلام کرد که قرار است به آن ویژگی‌های یک ساعت هوشمند را اضافه کند. با اینکه ایده فوق‌العاده‌ای بود، باورش کمی دشوار است. در حال حاضر اما Momentum Labs حرف از به نمایش گذاشتن ساعت هوشمندی می‌زند که توانایی نگه داری باتری تا 30 روز را دارد.

این ساعت که نامش مومنت است، طراحی زیبایی دارد. زیرا در واقع تنها به شکل یک دستبند زیبا و ساده ساخته شده که تنها یک عقربه دیجیتالی دارد و باقی متعلقات مرتبط به هوشمند شدنش هم دور از دید و درون این دستبند جای گرفته‌اند. تمام سطح این اسمارت واچ در واقع یک صفحه نمایش 150 dpi است که قابلیت لمسی دارد و درون بند آن یک کیبورد کیوورتی به نمایش در می‌آید.

قسمت غیر قابل باورتر این دستگاه را می‌توان باتری خمیده آن دانست. چیزی که حتی در کانسپت‌ها هم هنوز ندیده‌ایم. این باتری در بدنه‌ای به ضخامت 0.9 میلی متر در لبه‌ها جای گرفته است که 100 گرم وزن دارد. درون این بند ویژگی به نام Snapware نیز وجود دارد که یک ماژول قابل تغییر بوده و می‌تواند با بروزرسانی‌هایی در سنسورهای بیومتریک و غیره به کارایی‌های دستگاه اضافه کند.

کمپانی قیمت این ساعت هوشمند را تنها 230 دلار تعیین کرده است، اما قرار است با کمپین Kickstarter مبلغ 300000 دلار برای تولید 50 دستگاه از آن جمع آوری شود. این ساعت برای این که واقعیت باشد خیلی خوب است و باید خیلی عاشق فن‌آوری باشیم که مطمئن شویم وجودش واقعیت دارد.

hjkk

 

45563

 

gjhkjk

 

fgg

 

kh

دوشنبه 2 تیر 1393  11:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها