0

ايران متفاوت از هميشه به مصاف هند مي رود

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

ايران متفاوت از هميشه به مصاف هند مي رود

 

بازي هاي ساحلي آسيا؛
محمد رضا مقصودلو سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ايرنا گفت: متاسفانه تيم ايران در برابر تيم پاكستان بازي ضعيفي از خود به نمايش گذاشت .
وي افزود: در بازي روز گذشته هيچ يك از بازيكنان ايران در حدو اندازه هاي خود ظاهر نشدند اما اين به آن معنا نيست كه ما در برابر هند نيز تيم دست و پا بسته اي خواهيم بود.
مقصود لو اظهار داشت: البته قضاوت نادرست داوران در بازي با پاكستان در شكست سنگين ايران بي تاثير نبود اما نبايد بازيكنان ايران به دليل ناداوري بازي را رها مي كردند.
وي ابراز اميدواري كرد: تيم ايران پس از راه يابي به مرحله نيمه نهايي، هند را از پيش رو بردارد تا فرصت ديگري براي بازيكنان اين به وجود بيايد كه شكست سنگين خود برابر پاكستان را جبران كنند.
تيم ايران بعد از ظهر امروز موفق شد با نتيجه 60 بر 26 تيم افغانستان را شكست دهد، ورزشكاران كشورمان در بازي نخست نيز با همين نتيجه تيم سريلانكا را از پيش رو برداشتند اما در بازي دوم با نتيجه 50 بر 30 مغلوب تيم ملي پاكستان شدند.
تيم ايران فردا در آخرين بازي دور مقدماتي خود ساعت 9 و 30 دقيقه به وقت تهران به مصاف تيم نه چندان قدرتمند اندونزي مي رود و احتمالا به عنوان تيم دوم راهي مرحله نيمه نهايي مي شود و با تيم هند براي مشخص شدن يكي از فيناليست هاي اين مسابقات پيكار خواهد داشت.
تيم ملي كبدي ساحلي ايران با 6 بازيكن به نام هاي فرهادكمال غريبي، رمضان علي پائين محلي، مصطفي نودهي، كيوان ارشد، هادي اشترك و معراج شيخ به مربيگري بهزاد بامدي و محسن والوريان عازم اين مسابقات شده است.
دومين دوره بازي هاي ساحلي آسيا از روز چهارشنبه هفته گذشته به طور رسمي آغاز شده است و تا 25 آذرماه در عمان جريان دارد.
اين بازي ها يك رويداد چند ورزشي است كه هر دو سال يكبار و در سال‌هاي زوج ميلادي برگزار مي شود.
نخستين دوره اين بازي ها با شركت اعضاي شوراي المپيك آسيا در سال 2008 در جزيره بالي اندونزي برگزار شد.
اين دوره از بازيها با حضور 44 كشور آسيايي و در رشته هاي ورزشي هندبال، سپك تاكرا، فوتبال، واليبال، واترپلو، جت اسكي، بادباني، كبدي، وودبال، پرورش اندام، شناي ماراتون، سه گانه، چوگان و اسكي روي آب در جريان است.
    (ايرنا)

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

چهارشنبه 24 آذر 1389  3:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها