0

نخستین فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک فارسی

 
bigharar
bigharar
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 2301

نخستین فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک فارسی

فیدیبو سایتی ویژه کتاب خورها / نخستین فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک فارسی

اگر علاقه‌مند به مطالعه کتاب دارید اما زمان کافی ندارید، بهتر است دنبال راه‌حلی باشید که در زمان‌هایی که وقت آزادی برای‌تان فراهم می‌شود بتوانید کتاب مورد علاقه خود را باز کنید و به مطالعه آن بپردازید.
مطالعه کتاب‌های الکترونیک این روزها بسیار محبوب شده است و از طرق مختلف این ابزارهای الکترونیک زمان متوسط مطالعه کتاب را بالا برده‌اند. اگر می‌خواهید هرجا که هستید و در هر لحظه، به مطالعه کتاب بپردازید باید به دنبال یک فروشگاه و کتابخوان خوب بپردازید.

فیدیبو fidibo.com اولین فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک فارسی است که با هدف دسترسی آسان‌تر مخاطبین به کتاب‌های الکترونیک راه‌اندازی شده است.
 
فيديبو اولين سامانه multi-platform توليد و توزيع كتاب الكترونيك در خاورميانه است كه مبتني بر استانداردهاي جهاني صنعت نشر و با رعايت كامل قانون جهاني كپي رايت طراحي و اجرا شده است. 
 
 
برای خرید و استفاده از کتاب‌های الکترونیک موجود در فیدیبو، می‌بایست در ابتدا به عضویت وب‌سایت در بیایید و با دریافت فایل کتابخوان فیدیبو نسبت به خرید کتاب و مطالعه آن اقدام کنید.
 
از جمله ویژگی های خوب این سرویس، امکان استفاده از نرم افزار آن در همه نوع اپلیکیشن ها می باشد که برای دانلود کتابخوان فیدیبو روی دستگاه‌های مختلف از جمله دسکتاپ و اپلیکیشن‌های مختلف به صفحه دانلود کتابخوان رایگان فیدیبو مراجعه کنید. پس از انتخاب کتاب‌های مورد نظرتان برای پرداخت هزینۀ آن می‌بایست از طریق وب‌سایت اقدام کنید.
 
با این کتابخوان می‌توانید به مرور و مطالعه نزذیک به 1500کتاب‌های فارسی و انگلیسی، شامل تازه‌های نشر، کتاب‌های کمیاب و کتاب‌های پرفروش بپردازید.
 
برخی از ویژگی‌های کتابخوان فیدیبو:
  • مطالعه رایگان هزاران نسخه کتاب نمونه و خرید کتاب‌های مورد علاقه
  • امکان ارسال کتاب الکترونیک به عنوان هدیه برای دوستان
  • تنظیم اندازه فونت کتاب‌ها به دلخواه
  • حاشیه نویسی بر کتاب‌ها
  • نشانه‌گذاری برای مطالبی مورد علاقه
  • جستجو در متن کتاب‌ها
 
همچنین امکان ذخیره سازی کتاب ها، یادداشت ها و مطالب نشانه گذاری شده بر روی سرورهای فیدیبو وجود دارد تا از هرکجا و با هر وسیله الکترونیک تنها با یک کلیک بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

 

من مبتلایم مبتلای ابتلایت
                          من بیقرارم بیقرار کربلایت

سه شنبه 27 خرداد 1393  1:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها