0

رييس جهاد دانشگاهي: سعي داريم شعبات پژوهشکده گياهان دارويي را با مديريت واحدهاي استاني، راه‌اندازي ک

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

رييس جهاد دانشگاهي: سعي داريم شعبات پژوهشکده گياهان دارويي را با مديريت واحدهاي استاني، راه‌اندازي ک

خبرگزاري دانشجويان ايران

رييس جهاد دانشگاهي گفت: اميدواريم در سال‌هاي آتي شاهد فعاليت‌هاي مختلف پژوهشي و تحقيقاتي در جهاد دانشگاهي واحد استان اردبيل باشيم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در اردبيل، دکتر "محمدحسين يادگاري"، در ديدار با اعضاي جهاد دانشگاهي واحد استان اردبيل، که در محل مرکز درمان ناباروري اين واحد برگزار شد، افزود: يکي از مهمترين مسايلي که جهاد دانشگاهي پيگير آن است، بحث پژوهشکده گياهان دارويي است که سعي داريم در استان‌هاي مختلف و با مديريت و فعاليت‌هاي اساسي واحدهاي استاني، شعبات آن را راه‌اندازي کنيم.

وي ادامه داد: در اين‌باره نشستي با استان‌هاي فعال خواهيم داشت تا توانايي‌هايشان را ارائه بدهند، تا هدف‌هايشان در کارهاي تحقيقاتي مشخص و مطرح شود.

وي با بيان اينکه جهاد دانشگاهي سعي دارد به مسائل فرهنگي نيز با ديد وسيعي وارد شود، افزود: سعي داريم فعاليت‌هاي خوبي در زمينه مسائل آموزشي، تحقيقاتي و پژوهشي انجام دهيم.

به گزارش خبرنگار ايسنا، در اين ديدار، "اکبر قاسمي"، رييس جهاد دانشگاهي واحد استان اردبيل نيز با اشاره به افتتاح مرکز درمان ناباروري و سلول‌درماني در استان، تصريح کرد: اين موفقيت‌ها نتيجه تلاش جهادگونه اعضاي واحد است.

وي گفت: امروز جهاد دانشگاهي به موقعيتي رسيده که مي‌تواند به مسئولان کشوري و استاني اعلام کند که در اين حوزه آمادگي حل مشکلات کشور را دارد.

به گزارش ايسنا، "مقدم"، مسؤول حراست جهاد دانشگاهي نيز گفت: لازم است بستر را براي سازمان خود فراهم و تلاش‌هاي جهادي را دنبال کنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

سه شنبه 23 آذر 1389  11:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها