0

E3 2014: سری جدید Crackdown در راه Xbox One

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

E3 2014: سری جدید Crackdown در راه Xbox One

 
یک شایعه دیگر حقیقت پیدا کرده است و سری جدید بازی Crackdown به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتم شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One عرضه خواهد شد.
 
شرکت مایکروسافت امروز طی کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2014 از جدیدترین عنوان Crackdown رونمایی کرده است که ساخت و کارگردانی آن بر عهده خالق سری بازی نام برده، یعنی آقای David Jones می باشد. در نمایش این بازی ما همچنان شاهد طنزهای تلخ، اکشن نفس گیر و اسلحه های قدرتمند و مرگبار هستیم.
 
اولین نسخه از سری بازی Crackdown در سال ۲۰۰۷ برای کنسول نسل هفتم شرکت مایکروسافت یعنی Xbox 360 عرضه شده بود. این بازی را که همگان به مانند یک دنباله با کیفیت برای بازی Grand Theft Auto قلمداد می کردند، نمرات و نظرات بسیار مثبتی را از سوی منتقدین جذب کرد که تمامی این ها به دلیل یک دنیای باز و بسیار سرگرم کننده در کنار شخصیت پردازی بسیار خاص و منحصر به فرد محقق شده است. بازی توسط استدیو Realtime Worlds به رهبری آقای David Jones ساخته شده بود، فردی که اولین عنوان از سری GTA را در کارنامه خود دارد. این بازی که دسترسی به Beta بازی Halo 3 را نیز همراه خود داشت، توانست موفقیت تجاری چشم گیری را کسب و کند و پس از آن، برای ساخت دنباله جدید قرار دادی بسته شد. ساخت Crackdown 2 که برعهده استدیو Ruffian Games بوده است، با عرضه در سال ۲۰۱۰ نظرات متوسطی را کسب کرد چرا که چندان متفاوت نسبت به بازی قبلی خود ظاهر نشد.
سه شنبه 20 خرداد 1393  2:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها