0

Don’t Starve: Giant Edition به PS Vita می آید

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Don’t Starve: Giant Edition به PS Vita می آید

 
استدیو Klei Entertainment اعلام کرده است بازی Don’t Starve به همراه DLC آن یعنی Reign of Giants هر دو در یک بسته برای PS Vita عرضه خواهند شد.
 
این بازی سبک بقا در حیات وحش کار خود را با عرضه بر روی رایانه های شخصی در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد سپس درقالب Instant Game Collection در ماه ژانویه برای دارندگان کنسول نسل هشتم شرکت سونی یعنی PS4 که از اشتراک PS Plus بهره می بردند، به صورت رایگان آماده دانلود شد. Klei Entertainment به دلیل محبوبیت انجام این بازی با استفاده از قابلیت Remote Play بر روی PS4 اعلام کرد که در حال بررسی برای ساخت نسخه مخصوص PS Vita می باشند.
 
این مسئله حقیقت یافته و نسخه PS Vita از کنترل های لمسی بهینه یافته برای هدایت منوها، نقشه، ساخت آیتم و حتی حرکت دادن شخصیت بازی استفاده می کند. حالت بقا، ماجرایی و تمامی شخصیت هایی که از طریق DLC های مختلف به بازی عرضه شدند، همگی در نسخه  نسخه PS Vita وجود خواهد داشت.
 
Klei Entertainment اعلام کرده است بازی Don’t Starve: Giant Edition اطلاعات بیشتری را دریافت خواهد کرد و DLC جدید عنوان اصلی یعنی Reign of Giants آخرین مراحل را برای عرضه در PS4 طی می کند. عنوان مذکور یک آپدیت مخصوص به نام “Don’t Starve Together” دارد که بخش چند نفره را به گیم پلی اضافه می کند. سازندگان هنور اعلام نکرده اند که آیا این امکان در نسخه PS Vita موجود خواهد بود یا خیر.
شنبه 17 خرداد 1393  7:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها