0

فیوژن ظرفیت کارت های فلش خود را به بیش از 6 ترابایت رساند!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

فیوژن ظرفیت کارت های فلش خود را به بیش از 6 ترابایت رساند!

کمپانی Fusion-io ظرفیت ذخیره سازی کارت‌های ذخیره سازی فلش خود را به دوبرابر رسانده و عملکرد آنها را بهبود بخشیده است.
سری کارت‌های اتمیک این کمپانی در حال حاظر ظرفیتی معادل 6.4 ترابایت دارند که در قیاس با انواع 3.12 ترابایتی قبلی به دو برابر ارتقاء یافته است.

به گفته کمپانی سازنده، سرعت خواندن و نوشتن این کارت‌ها نیز افزایش یافته و پهنای باند خواندن (read bandwidth) آن برابر با 2.7 گیگابایت بر ثانیه و پهنای باند رایت آن معادل 2.1 گیگابایت بر ثانیه است و سرعت خواندن و نوشتن تصادفی آن هم به ترتیب برابر با 276000 و 375000 می‌باشد. در سری قبلی این کارت‌های حافظه، پهنای باند دریافتی برابر با 1.5 گیگابایت بر ثانیه و پهنای باند نوشتن برابر با 1.3 گیگابایت بر ثانیه بود و سرعت خواندن و نوشتن تصادفی این کارت‌ها نیز به ترتیب برابر با 115000 و 535000 بیت بر ثانیه اعلام شد.
کارت‌های حافظه Fudsion-io برای استفاده در عملیات‌های ذخیره‌سازی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند که در آنها دستیابی سریع به اطلاعات امری بسیار مهم قلمداد می‌شود.
این کارت‌ها دارای امکانی به نام Adaptive Flashback هستند که کار مدیریت خطا در بانک‌های ذخیره‌سازی ناند و کاستن اثرات آن بر عملکرد سیستم را انجام می‌دهند.
بنابر اظهار مدیران کمپانی فیوژن، این کارت‌ها جایگزینی برای دیسک‌های حافظه فلش محسوب می‌شوند و از طریق شرکای آن نظیر، سیسکو، دل، اچ‌پی، آی‌بی‌ام و سوپر مینی ارائه می‌شوند.

شنبه 17 خرداد 1393  12:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها